Přehrát online film Komici s.r.o.

Film Komici s.r.o. online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet zábavnou road show komedii režiséra Juraje Šimonoviče. Čeká vás exkluzivní výlet s partou ve složení: Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Tomáš Matonoha, Ester Kočičková, Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy a samozřejmě také skvělý Richard Nedvěd. Nejlepší naši komici brázdí Českou republiku a baví lidi. Ale baví se i oni sami. A to v zákulisí svých vystoupení a dost fest. Šílený vhled do pouti této ujeté party si rozhodně nenechte opravdu za žádnou cenu ujít.

Přehrát online film Komici s.r.o. (2016).

Pokračování…

Přehrát online film Zilionáři

Zilionáři online ke shlédnutí. Zbrusu nová a velmi zábavná americká komedie už na váš čeká ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma online. Film režiséra Jareda Hesse vypráví příběh party mladých lidí, kteří se vrhnou do neuvěřitelně šíleného plánu. Chtějí vyloupit banku, což se jim jako zázrakem povede. Jenže nejsou zrovna moc chytří a tak začnou peníze ve velkém rozhazovat všude možně. A to je jasná stopa pro policii.

Přehrát online film Zilionáři (2016).

Pokračování…

Já, kocour (2016) online ke shlédnutí

Film Já, kocour online ke shlédnutí a zdarma. Nová americká rodinná komedie je tady! Malý a velcí se budou jistě perfektně bavit. Společně budeme rádi u toho, protož jsme pro vás tento snímek režiséra Barry Sonnenfelda připravili hezky ke shlédnutí. Zábavná komedie o tom, jak se úspěšný podnikatel a finančním náhodou převtělí do těla kočky, aby zjistil, že to nejdůležitější na světě je přeci rodina. A v kočičím kožíšku čeká spousta zábavy i nebezpečí.

Film Já, kocour online ke shlédnutí.

Pokračování…

Café society (2016) online ke shlédnutí

Film Café society online ke shlédnutí a zdarma. Pojďte si přehrát přes internet nový film Woody Allena. Fenomenální režisér, scénárista a herec ani ve svých 80 letech nekončí se svou tvorbou. Naopak si pro nás každý rok chystá nové a zajímavé projekty. Film Café society bude opět zajímavým mixem komedie, dramatu a romantiky. Filmy Woody Allena mají zkrátka od každého trochu a stále dovedou zaujmout něčím novým.

Café society (2016) online ke shlédnutí.

Pokračování…

Přehrát online film Prázdniny v Provence

Přehrajte si zdarma přes internet film Prázdniny v Provence. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce tak, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše. Čeká vás bláznivá letní komedie o partě třech kamarádů, kteří se rozhodnout vyrazit do slunné jižní Francie. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek jdou po těch nejhezčích holkách. Dejte filmu šanci i vy a dobře se bavte! S novým filmem režiséra Vladimíra Michálka rozhodně nebudete litovat.

Pokud máte rádi originální české komedie, tak vám určitě neunikl ani film Prázdniny v Provence, který se připravoval poměrně dlouho. A také se dočkal odkladu v premiéře a proto přichází do kin až teď na konci léta – 15. 09. 2016. Jenže to vůbec ničemu nevadí, protože o to si možná tento film užijeme ještě více. Snímek nám připomene to nejlepší z léta. Moře, sluníčko, pohodička a krásné holky. Vždyť o to tady přeci jde!

Přehrát online film Prázdniny v Provence.

Pokračování…

Matky na tahu (2016) online ke shlédnutí

Film Matky na tahu online ke shlédnutí pro vás. Video s novou americkou komedií je tady pro vás připraveno k přehrání. Bude to bláznivá jízda, plná party a zábavy. I zasloužilé a starostlivé matky totiž občas potřebují upustit páru. Prostě se bavit. Jenže umí to vlastně ještě po těch dlouhých letech, kdy na plný úvozek pracovali jako mámy? To už uvidíte v novém snímku režisérské dvojice Jon Lucas a Scott Moore. Pojďte se na to mrknout s námi.

Exkluzivně na této webové stránce jsme přichystali online ke shlédnutí film Matky na tahu. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. To je opravdu lukrativní možnost, jenž byste rozhodně měli zvážit. Film měl svojí premiéru 4. 8. 2016. V našich kinech ho čekají jistě velké úspěchy, ale na druhou stranu si ho můžete přehrát s námi v pohodlí vašeho domova.

Matky na tahu (2016) online ke shlédnutí

Pokračování…

Přehrát online Krotitelé duchů (2016)

Film Krotitelé duchů k přehrání přes internet. Video s novou americkou akční komedií je tady připravené hezky pohodlně a zdarma. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Film natočil zkušený režisér Paul Feig. Legendární film se vrací už v třetím vydání. Tentokrát si ale firmu na krocení duchů založí čtveřice odvážných žen. Mají pro strach uděláno a nebojí se bílé paní ani poltergeistů.

Ghostbusters! Legendární akční komedie se vrací se svým třetím pokračováním. Čekání na něj bylo opravdu dlouhé. Vždyť první film měl premiéru už před 30 lety. To je ale teď vlastně nepodstatné, protože nakonec ten moment skutečně přišel. Trojka Krotitelů duchů je konečně tady. Opět nás čeká bláznivá zábava se skvělými efekty. A také hereckým obsazením. V hlavních rolích uvidíme čtyři skvělé ženy jménem: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones.

Krotitelé duchů (2016) k přehrání přes internet.

Pokračování…

Přehrát online Líná zátoka (2016)

Film Líná zátoka k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit novou francouzskou komedii. Myslíme si, že rozhodně nebudete zklamáni, protože tenhle snímek má na to, aby uchvátil téměř každého. Za filmem stojí uznávaný režisér Bruno Dumont, který na snímek dohlédl nejenom jako režisér, ale dokonce sám napsal scénář. Je to film na retro detektivky, ze které ale jasně krystalizuje hlavní obrys komedie. Film ze severní Francie ukáže, že je občas dobré si udělat srandu sám ze sebe.

Přehrát přes internet film Líná zátoka nebo-li v originále „Ma loute”. Právě pro vás jsme přichystali tento neotřelý francouzský snímek. Bruno Dumont patří mezi velmi sofistikované filmové tvůrce. Ne nadarmo se mu podařilo u nás zaujmout na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech svou minisérií Malej Quinquin. Teď přichází s celovečerním filmem, jenž na formátu 122 minut slibuje opravdu neopakovatelnou zábavu. Takovou, kterou byste si ani vy neměli nechat ujít.

Film Líná zátoka (2016) online ke shlédnutí.

Pokračování…