Proč právě on? online ke zhlédnutí

Film Proč právě on? online ke zhlédnutí. Nová bláznivá americká komedie už tady na vás čeká, abyste si jí mohli přehrát opravdu pohodlně přes internet. Je to příběh otce, který právě prožívá těžké období. Jeho dcera se chce vdávat a jeho budoucí zeť – výstřední internetový miliardář se mu zrovna moc nezamlouvá.

Proč právě on? online ke zhlédnutí pro vás.

Pro všechny milovníky zábavných komedií tady máme jeden opravdu exkluzivní a super zábavný kousek. Je to snímek Proč právě on?, který měl svojí oficiální premiéru 12. 01. 2017. I když je nutné dodat, že původně měl film běžet na Vánoce, protože má i tak trochu vánoční ladění. To ale není důležité. To hlavní je, že si snímek můžete pustit s námi. A to navíc opravdu pohodlně a jednoduše. My vám moc rádi prozradíme jak na to!

Recenze filmu

Za snímek stojí zkušený americký režisér a scénárista John Hamburg původem z New Yorku. Není to věru žádný nováček a komedie jsou jeho srdcovým žánrem. Určitě znáte jeho filmy jako sérii Fotr je Lotr nebo dva díly Zoolandera. Je to člověk, který má k humoru opravdu velmi blízko. Pro tento film si dokonce napsal i scénář ještě společně s Ianem Helferem. Co se týká hereckého obsazení, tak se můžete těšit na umělce jako: James Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch, Megan Mullally, Andrew Rannells nebo Keegan-Michael Key.

Příběh se točí kolem stárnoucí seriózního chlápka jménem Ned. Už se pomalu těší na důchod a svůj klid. Ještě mu ale zbývá jeden důležitý krok. Musí vdát svou dceru. Samozřejmě jako každý táta si myslí, že žádný kluk není pro jeho princeznu dost dobrý. Jenže nemůže si jí střežit věčně. A tak se jeho dcera zakouká do Lairda.

Nová americké komedie režiséra Johna Hamburga.

Stalo se tak v Silicon Valley, což už tak trochu něco naznačuje. Laird rozhodně není tuctovým chlapíkem. Je to miliardář. A protože zbohatl velmi mladý, tak si své peníze užívá opravdu výstředním způsobem. V první řadě okázalým domem se služebnictvem a nekonečnými party.

Laird je člověk, který nemá vůbec žádné zábrany. Je brutálně upřímný, napěchovaný energií a chvílemi až bezohledný. Samozřejmě není zlý, ale je tak bezstarostný, že prostě neřeší, jak většina věcí dopadne. Nebo prostě jak by se měl člověk zachovat podle společenských konvencí.

Bude Laird dost dobrý, aby ho Ned přijal do rodiny?

Není se čemu divit, že si ho Ned nezamiluje doslova na první pohled. Každopádně Laird je připravený být hodně dotěrný, aby si svého budoucího tchána získal. Jenže jeho přehnané snažení a dotěrnost vede ke spoustě opravdu nechtěných karambolů. Takových, u kterých se ale hodně nasmějeme!

Proč právě on? online ke zhlédnutí

Americkou komedii Proč právě on? si můžete s námi přehrát pohodlně online přes internet. Nejdříve se ale mrkněte na následující trailer, jenž vám prozradí alespoň hrubé obrysy tohoto skvělého filmu.

Závěr

Proč právě on je opravdu povedený film, který se nám po všech stránkách líbí. Je to opravdu nenáročná komedie, u které můžete vypnout hlavu a skvěle se bavit. Je to film plný gagů a vtípků. Prostě bláznivý snímek, jehož 110 minut vám uteče jako voda. Režisér John Hamburg odvedl opravdu skvělou práci, za což si zaslouží náš obrovský dít. Konečně tady máme film, jenž dokáže opravdu pobavit a zaujmout. Rozhodně nebudete litovat čas strávený s tímto snímkem. Tak na co ještě čekáte? Prostě si to celé pusťte online a dobře se bavte!