Přehrát online Heidi, děvčátko z hor (2016)

Film Heidi, děvčátko z hor k přehrání přes internet. Pojďte si s námi pustit nový krásný rodinný film o děvčátku, které zůstala skoro samo. Teď se navíc musí přestěhovat ze svých milovaných hor do velkoměsta. Takový je krásný příběh z pera spisovatelky Johanny Spyry. Čeká vás rodinný dobrodružný film, který je plný krásných krajinek, ale také opravdových citů. Je to dobrodružství jedné malé holky a kupy jejich přátel.

Krásných rodinných filmů není nikdy dost. O to větší radost pak člověk má, když takové přijdou. Jedním z nich je bezesporu i film Heidi, děvčátko z hor, který jsme přichystali pro vás. V německy mluvících zemí je to opravdu známý příběh, který zná snad opravdu každý. Možná právě i proto vznikal film v Německo Švýcarské koprodukci. Za snímkem stojí velmi zkušený režisér Alain Gsponer a scénárista Petra Biondinaa Volpe. Pokud vás zajímavá více, tak se určitě podívejte na profil filmu na CSFD.cz nebo také můžete navštívit magazín Cinemio.

Přehrát online Heidi, děvčátko z hor (2016) pro vás.

Pokračování…

Film Hněv Titánů (2012) online a zdarma

Americký film Hněv Titánů online ke shlédnutí a zdarma. Přehrajte si velkolepý dobrodružný film plný akce. Film režiséra Jonathana Liebesmana je doslova napěchovaný akcí a může zaručit, že se bude líbit i vám. Právě proto jsme si ho připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu velmi jednoduše na pár kliknutí myši. Nejdříve vám ale o tomto povedeném snímku povíme něco bližšího.

Pro všechny fanoušky dobrodružných filmů ze starověku tady máme jeden opravdu hodně povedený snímek. Jmenuje se Hněv Titánů, nebo v anglickém originále Wrath of the Titans. Snímek měl premiéru v českých kinech už 29. Března 2012, ale od té doby se mnohokrát vysílal už i v televizi. Nejčastěji běží na tv Nova. Vy však nemusíte čekat na další reprízu, protože jenom s námi si můžete tento vskutku velmi povedený snímek přehrát pohodlně a zdarma online. Hněv titánů jsme totiž přichystali přímo zde na této webové stránce ke shlédnutí a ve skvělé kvalitě.

Hněv Titánů (2012) online a zdarma.

Pokračování…