Přehrát online Krotitelé duchů (2016)

Film Krotitelé duchů k přehrání přes internet. Video s novou americkou akční komedií je tady připravené hezky pohodlně a zdarma. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Film natočil zkušený režisér Paul Feig. Legendární film se vrací už v třetím vydání. Tentokrát si ale firmu na krocení duchů založí čtveřice odvážných žen. Mají pro strach uděláno a nebojí se bílé paní ani poltergeistů.

Ghostbusters! Legendární akční komedie se vrací se svým třetím pokračováním. Čekání na něj bylo opravdu dlouhé. Vždyť první film měl premiéru už před 30 lety. To je ale teď vlastně nepodstatné, protože nakonec ten moment skutečně přišel. Trojka Krotitelů duchů je konečně tady. Opět nás čeká bláznivá zábava se skvělými efekty. A také hereckým obsazením. V hlavních rolích uvidíme čtyři skvělé ženy jménem: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones.

Krotitelé duchů (2016) k přehrání přes internet.

Film režíroval Paul Feig, který je možná známější spíše jako herec, ale v poslední době natočil několik celkem hezkých filmů jako například: Špión, Drsňačky a            Ženy sobě. Scénář pak napsala Katie Dippold, které sám Feig vydatně asistoval. Za kameru se postavil Robert D. Yeoman a hudbu složil Theodore Shapiro. Pro další encyklopedické informace zamiřte na CSFD.cz, protože to tady rozhodně nehodláme více rozepisovat.

Nový Krotitelé duchů už tady čekají jenom na vás. Pusťte si je přímo zde z této stránky a to opravdu pohodlně a zdarma. Určitě nebudete litovat, protože to vypadá na více, než důstojné pokračování této legendy. Film pro vás máme v dech beroucí kvalitě a určitě si ho užijete víc, než v kinech.

A o čem to bude? Máme tady čtveřice žen, kterým se rozhodně nedaří, tak jak by si chtěli. Vlastně to spíše vypadá, že jejich životy stagnují a nemají žádný pozitivní směr. To je ten správný moment, kdy změnit práci. Jenže otázkou zůstává na co se vrhnout. Naše odvážné dámy nemají lepší nápad, než zkusit obor, ve kterém není moc velký konkurence a přesto je o něj velký zájem. Ano je to „krocení duchů!”

Na první pohled romantická práce, která je náročnější, než se zdá. K chytání duchů jsou potřeba nejnovější technické vymoženosti, velká odvaha a možná i kousek toho pověstného štěstí.

Krotitelé duchů se vrací po dlouhých 30 letech.

Shrnutí filmu Krotitelé duchů

Nový Krotitelé duchů jsou hodně jiní. Mnozí lidé filmu vytýkali to, že hlavními hrdinkami jsou jenom holky, ale já v tom nevidím žádný problém. Ve filmu hrají skvělé herečky, takže si člověk opravdu velmi rychle zvykne. Navíc tohle opravdu není jenom akční film, ale pořád i komedie. A vtipu a humoru je ve filmu opravdu dostatek. Takže nám můžete věřit, že se budete skvěle bavit i vy. Film Krotitelé duchů vám rozhodně doporučujeme. Pojďte si ho přehrát hned teď s námi! Ghostbusters!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.