Pes ro(c)ku online

Film Pes ro(c)ku online ke zhlédnutí. Nová animovaná komedie pro celou rodinu už tady na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si jí budete moci pustit opravdu jednoduše a pohodlně přes internet. Je to opravdu hezký příběh od režiséra Ashe Brannona. Pevně věříme, že uchvátí i vás.

Pokračování…

LEGO Batman film online

Snímek LEGO Batman film online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet druhý celovečerní příběh ze světě Lega. Po úspěšném Lego příběhů přichází samostatná kapitola věnovaná jenom Batmanovi. Bude to úžasná jízda, která vám rozhodně nedá spát. A u toho samozřejmě musíte být i vy! Uvidíme celý příběh Batmana včetně toho, jak našel svého potrhlého parťáka Robina.

LEGO Batman film online ke zhlédnutí.

Pokračování…

Přehrát online film Odvážná Vaiana (2016)

Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit nový animovaný film od studia Walt Disney. Bude to obrovské dobrodružství. Poplavíme se po moři až na samotný konec světa. A to myslíme opravdu maximálně vážně! Mladá dívka Vaiana musí zachránit svůj národ přes jistou zkázou. K tomu jí pomůže i statný a zábavný polobůh Maui.

Přehrát online film Odvážná Vaiana přímo zde.

Pokračování…

Přehrát online film Lovecká sezóna: Strašpytel

Přehrajte si přes internet snímek Lovecká sezóna: Strašpytel. Oblíbená animovaná série se dočkala dalšího pokračování, jenž rozhodně musíte vidět. Lovecká sezóna je skvělý animovaný film, který dokáže zaujmout malé diváky a rozesmát ty velké. Film režíroval zkušený David Feiss. A jaké dobrodružství čeká na Grizzlyho Booga tentokrát? Vypadá to, že se v divočině přestává líbit. Dokonce se v lese bojí. Jeho kamarádi v čele s Elliotem se mu rozhodnou pomoci. I když to bude místy bude docela drastické.

Lovecká sezóna: Strašpytel je tady! Nová animovaná komedie, která vás zaručeně okouzlí. První film měl premiéru v roce 2006 a aktuální Strašpytel, kterého pro vás tady máme, je v pořadí už čtvrtým filmem. V českých kinech pak měl premiéru 8. 09. 2016. S tím se ale nemusíte nijak blíže zabývat, s námi si totiž tento snímek pustíte na pár kliknutí. Video s filmem jsme pro vás získali na pár kliknutí myši. Samozřejmě všechno v excelentní audiovizuální kvalitě. A také s českým dabingem, protože ten je u dětských filmů opravdu mimořádně důležitý. Pokud vás zajímá více o režisérech, scénáristech a dalších lidech, jenž se podíleli na nové Lovecké sezóně, tak se určitě podívejte na CSFD.cz.

Film Lovecká sezóna: Strašpytel k přehrání pro vás.

Pokračování…

Tajný život mazlíčků – online a zdarma

Napadlo vás někdy, co dělají naši čtyřnozí přátelé, když mi lidi nejsme doma? Tak přesně na to nám odpoví film Tajný život mazlíčků, který jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete tento opravdu hezký animovaný snímek přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Za zábavnou komedii pro celou rodinu stojí zkušení tvůrci filmů Já, padouch a Mimoni, které se řadí k nejúspěšnějším animákům poslední doby. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Právě zde pro vás máme možná nejlepší animovaný film letošního léta. Je to skvělá komedie Tajný život mazlíčků, který měla premiéru v českých kinech 11. 8. 2016. S tím si ale nemusíte dělat starosti, protože vy si jí budete moci přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. V anglickém originále se film jmenuje „The Secret Life of Pets” a slibuje nám 90 minut skvělé zábavy. To jsme si nemohli nechat ujít ani my a právě proto jsme film pro vás nahráli a připravili přímo zde na tomto webu ke shlédnutí.

Tajný život mazlíčků online a zdarma přímo zde.

Pokračování…

Doba ledová: Mamutí drcnutí – online a zdarma

Film Doba ledová: Mamutí drcnutí online pro vás. Nový pátý díl Doby Ledové nebo také hezky v originále Ice Age 5 je tady. Oblíbená animovaná komedie se dočkala svého dalšího pokračování, které si rozhodně nemůžete nechat ujít. A proč? Čeká vás skvělá zábava pro celou rodinu. Mumut Manny, šavlozubý tygr Diego a upovídaný lenochod Sid totiž umí pobavit za každý okolností. S tímto novým filmem si tvůrci dali opravdu hodně záležet a jenom díky pro nás připravili opravdu perfektní zábavu.

Doba ledová patří mezi nejlepší animované filmy jaké byly natočeny. Je to skoro až neuvěřitelné, ale první díl vznikl už v roce 2002. Nyní téměř po patnácti letech tady už máme páté pokračování, které volně navazuje na předchozí příběhy chytrého a milého mamuta Manyho, na první pohled drsného tygra Diega i nešiku lenochoda Sida. Samozřejmě nemůžou chybět ani další jejich kamarádi mamutice Ellie a Broskvička, vačičáci Crash a Eddie a hlavně veverka Scrat, které se stále honí za svým želudem. Tentokrát s tím jako už mnohkrát Scrat napáchá hodně škody.

Doba ledová: Mamutí drcnutí online a zdarma pro vás.

Pokračování…

Film Hledá se Dory – online a zdarma

Animovaný film Hledá se Dory online ke shlédnutí. Pojďte si s námi i vy pustit netrpělivě očekávanou animovanou komedie pro celou rodiny Hledá se Dory. Film od studia Pixar, na který jsme čekali opravdu hodně dlouho a na snímek, který má ambice se stát jedním z nejúspěšnějších filmů letošního roku. A jelikož má v hlavní roli sympatickou zapomětlivou rybičku Dory, tak se mu to může i podařit. Film režíroval Andrew Stanton, který je ostatně i autorem scénáře. Snad se bude líbit i vám.

Pro všechny milovníky legendárního animáku Hledá se Nemo tady máme jeho netrpělivě očekávané pokračování, které šlo do českých kin od 16. 6. 2016. To je celkem sympatické datum pro premiéru tak očekávaného filmu. Jistě nejenom vaše děti si zaslouží za odměnu za dobré vysvědčení tenhle film vidět. Hledá se Dory je povedený animák pro celou rodinu. Je to animovaná komedie, která v sobě má i velký kus dobrodružství a napětí. Rodinný film, který může spolehlivě bavit malé i velké.

film_hleda_se_dory_2

Pokračování…

Přehrát online Angry Birds ve filmu (2016) a zdarma!

Přehrajte si přes internet film Angry Birds ve filmu. Legendární naštvaní ptáčci vylétávají z mobilních telefonů a tabletů, aby nám ukázali své filmové dobrodružství. A bude to určitě stát za to. Na filmu se pracovalo opravdu dlouho a usilovně. Dokonce za ním stojí hned dvojice režisérů a to: Clay Kaytis a Fergal Reilly. Oba dva jsou sice mladí a nezkušení, alespoň je ale jistí scénárista Jon Vitti. Čeká nás animák s napínavým příběhem, ale hlavně spoustou humoru.

Máte rádi dobrou zábavu? Tak to si rozhodně nenechte ujít Angry Birds ve filmu. Je to hravý animák, který snadno zaujme celou vaši rodinu. Malý nebo velcí, na tomhle snímku si zkrátka najde každý něco svého. I nás zaujal a nejenom, protože miluje mobilní hry od finského vydavatelství Rovio, ale celkově proto, že se nám svět naštvaných ptáků líbí. Právě proto jsme pro vás sehnali film už před jeho oficiální premiérou, která byla stanovena na 12. května 2016. Čeká nás bláznivá zábava plná barviček.

Přehrát online Angry Birds ve filmu.

Pokračování…

Kung Fu Panda 3 – online a zdarma

Film Kung Fu Panda 3 online ke shlédnutí. Legendární animák je zpátky s dalším pokračováním. Určitě se máte hodně na co těšit! Video s filmem si u nás můžete přehrát opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Urostlý panda Po se přeci jenom stal mistrem bojových umění. Na Poa čekají velké dobrodružství. Najde ztraceného otce, kterého nikdy nepoznal. Vydá se do pandího ráje, aby poznal zbytek rodiny, ale v patách mu neustále budou padouch Kai s tajemnými schopnostmi.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film Kung Fu Panda 3, který měl svojí premiéru v českých kinech 17. Března 2016. Je to opravdu povedená animovaná komedie pro celou rodinu, tak jako ostatně oba předešlé díly. Dokonce si troufám říct, že je to jeden z nejlepších animovaných filmů tohoto roku. Snímek natočilo režisérské duo ve složení Jennifer Yuh a Alessandro Carloni. Pevně věříme, že se u tohoto snímku budete skvěle bavit i vy a to hezky od začátku do konce.

Film Kung Fu Panda 3 online a zdarma.

Pokračování…

Zootropolis: Město zvířat (2016) online a zdarma

Americká animovaná komedie Zootropolis: Město zvířat online ke shlédnutí. Nový super zábavný film pro celou rodinu. Přesně takový je snímek Zootropolis od režisérského dua Byron Howard a Rich Moore. Je to příběh jednoho opravdu netypického velkoměsta, které je celé obýváno jenom zvířaty. Najdeme tu všechno co má správné velkoměsto mít a kromě toho i zajímavé čtvrti, kde se střídá vyprahl sahara s promrzlou tundrou.

Chcete se pobavit s celou rodinkou u filmu, který bude dobrodružný i vtipný zároveň? Tak to vám rozhodně můžeme doporučit snímek Zootropolis: Město zvířat, který má opravdový spád. Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 3. Března 2016, ale tím se vy nemusíte nijak blíže zabývat. S námi si totiž můžete tento skvělý film přehrát pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu velmi výjimečná nabídka, která je nutné brát v úvahu. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě přímo sem na tyto webové stránky.

Zootropolis: Město zvířat (2016) online a zdarma ke shlédnutí.

Pokračování…