Přehrát online Angry Birds ve filmu (2016) a zdarma!

Přehrajte si přes internet film Angry Birds ve filmu. Legendární naštvaní ptáčci vylétávají z mobilních telefonů a tabletů, aby nám ukázali své filmové dobrodružství. A bude to určitě stát za to. Na filmu se pracovalo opravdu dlouho a usilovně. Dokonce za ním stojí hned dvojice režisérů a to: Clay Kaytis a Fergal Reilly. Oba dva jsou sice mladí a nezkušení, alespoň je ale jistí scénárista Jon Vitti. Čeká nás animák s napínavým příběhem, ale hlavně spoustou humoru.

Máte rádi dobrou zábavu? Tak to si rozhodně nenechte ujít Angry Birds ve filmu. Je to hravý animák, který snadno zaujme celou vaši rodinu. Malý nebo velcí, na tomhle snímku si zkrátka najde každý něco svého. I nás zaujal a nejenom, protože miluje mobilní hry od finského vydavatelství Rovio, ale celkově proto, že se nám svět naštvaných ptáků líbí. Právě proto jsme pro vás sehnali film už před jeho oficiální premiérou, která byla stanovena na 12. května 2016. Čeká nás bláznivá zábava plná barviček.

Přehrát online Angry Birds ve filmu.

Příběh Angry Birds ve filmu se točí kolem Ruďáka a jeho kamarádů. Ruďák to neměl v životě jednoduché. Kvůli svému výraznému obočí si v životě užit hodně posměšků. Možná také proto, že vypadá, jako by byl stále naštvaný, což on vlastně teď už i je. Žije na pobřeží stranou od ostatních opeřenců a má dojem, že se mu vůbec nic nedaří.

Jednoho dne spokojený ptačí ostrov navštíví cizinci z daleko země. Na své lodi připlula prasata. A to opravdu ve velkolepém stylu. Na první pohled se tváří velmi přátelsky, ale je velká otázka, zda to není jenom pouhá maska. Ruďák má hned od počátku podezření. Jenže je zase sám, takže se mu všichni akorát smějí.

Skvělý animovaný film pro celou rodinu!

Po pár dnech se ale prasata potichu vytratí uprostřed noci. A navíc neodplují s prázdnou! Stihnou ukrást to nejcennější, co ptáci mají a to jejich vejce. To je opravdová pohroma, na kterou nebyl nikdo připraven. Najednou je Ruďák všem dobrý. Všichni ho obdivují a žádají o pomoc. Nakonec tedy ani on nevydrží a slíbí, že se vydá na záchranu výpravu. Na pomoc si vezme i své věrné kamarády neposedného Žluťase a výbušného Bombase. Útok bude vedený ze vzduchu a to přestože ani jeden z nich prostě neumí létat. Na druhou stranu naštvaní ptáci jsou schopní opravdu všemožných různých kousků.

Takový příběh snímku Angry Birds ve filmu, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Doufáme, že se nám podařilo vás zaujmout, protože podle nás tento nový animák rozhodně stojí za to. Ostatně se na něj přímo podílelo i vývojářské studio Rovio, která s ním do značné míry spojilo i svojí budoucnost. Zkrátka a jednoduše si tento film pusťte s námi a dobře se bavte! Angry Birds ve fimu si rovněž můžete přehrát v našem partnerském magazínu Hi.9e.

Naštvaní ptáci od studia Rovio se postaví zlým prasatům!

Angry Birds ve filmu jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě. Velmi detailní obraz, plynulé animace a krásně čistý zvuk. Věříme, že tato kvalita vás opravdu očaruje a poskytne vám maximální zážitek. Samozřejmostí je také český dabing. Jinak si myslíme, že filmu není opravdu moc co vytknout. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte od začátku do konce. Za team těchto stránek vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou podívanou.

Animovaný film Angry Birds ve filmu k přehrání online. Pojďte si pustit zdarma přes internet dobrodružství Ruďáka, který se snaží zachránit cenná vejce.

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.