Česká Pevnost Boyard online ke shlédnutí

Legendární Pevnost Boyard je tady s prvním českým vydáním. Skvělý soutěž se vrací, aby se v ní představili čeští hráči. To všechno v režii televize Prima. První díl se vysílal v sobotu 3. září 2016 v hlavním vysílacím čase. Máme se na co těšit? My věříme, že ano! Buďte u toho s námi a českou pevnost Boyard si s námi přehrajte na pár kliknutí myši. Máme pro vás nejnověji odvysílaný díl a postupně i všechny starší epizody.

Pevnost Boyard 2016 je zábavně soutěžní pořad natočený na legendární francouzské pevnosti mezi ostrovy Aix a Oléron v úžině Pertuis d’Antioche u západního pobřeží Francie. Soutěž se natáčí už od roku 1990. Teprve nyní nás ale čeká její ryze česká verze. První soutěžící budou navíc známé tváře jako Jakub Prachař, Vojta Kotek, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová nebo Hana Kynychová. Na ty čekají jako vždy různě složité úkoly plné adrenalinu. Dokážou v roli bojovníků získat poklad Otce Fouras.

Česká Pevnost Boyard 2016 online ke shlédnutí.

Pokračování…

Výměna manželek 17. února 2016 – online ke shlédnutí

Nová Výměna manželek ze středy 17. 2. 2016 je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát pošleme zhýčkanou Ivanu, která nezvládá péči o malou domácnost a jedno dítě do velké rodiny Ireny, jenž má rovných sedm dětí!

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme nejnovější Výměny manželek z 17. února 2016. Dnešní díl bude opravdu hodně zajímavý a v mnoha ohledech i pikantní. Dobře nám ukáže, jak si někteří neumějí vážit své rodiny ani sami sebe. Bude to opravdu inspirativní výměna, kde si své role prohodí Ivana (49 let), která žije v malé panelákové domácnosti s manželem a jedním dítětem. Na druhé straně pak bude zkušená maminka Irena (37 let), která má rovnou sedm dětí a k tomu se ještě stará o rozlehlý dům.

Výměna manželek ze 17. února 2016 online.

Pokračování…

Pořad Nejlepší trapasy – k přehrání online

Přehrajte si přes internet pořad Nejlepší trapasy. Jedná se o zábavný pořad s krátkými, ale vtipnými, historkami ze života. Pořadem provází Miroslav Táborský a v každém dílu uvidíme tři až čtyři příběhy. S námi si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl, tak i mnohé starší epizody.

Pokud se rádi zasmějete, tak jste právě nalezli ten správný televizní pořad. Jmenuje se Nejlepší trapasy a my jsem ho pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Je to tak. Přímo zde si ho můžete přehrát online. Je to vlastně úplně jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek, čím si aktivujete náš streamovací přehrávač. Pak už si pohodlně můžete pouštět jednotlivé epizody Nejlepších trapasů. A že jich bylo natočeno, více než dost.

Zábavný pořad Nejlepší trapasy k přehrání online.

Pokračování…