Pořad Nejlepší trapasy – k přehrání online

Přehrajte si přes internet pořad Nejlepší trapasy. Jedná se o zábavný pořad s krátkými, ale vtipnými, historkami ze života. Pořadem provází Miroslav Táborský a v každém dílu uvidíme tři až čtyři příběhy. S námi si můžete pustit jak poslední odvysílaný díl, tak i mnohé starší epizody.

Pokud se rádi zasmějete, tak jste právě nalezli ten správný televizní pořad. Jmenuje se Nejlepší trapasy a my jsem ho pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Je to tak. Přímo zde si ho můžete přehrát online. Je to vlastně úplně jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek, čím si aktivujete náš streamovací přehrávač. Pak už si pohodlně můžete pouštět jednotlivé epizody Nejlepších trapasů. A že jich bylo natočeno, více než dost.

Zábavný pořad Nejlepší trapasy k přehrání online.

Nejlepší trapasy navazují na pořad Trapasy z roku 2009. Ten byl zase nepřímým pokračováním legendárních Bakalářů. A o co tedy vlastně v tomto pořadu jde? Je to vlastně úplně jednoduché. Diváci posílají do televize své humorné epizody ze života a na základě jejich námětů jsou natočeny krátké televizní povídky. Několik těchto příběhů s podobným tématem, například škola, svatba, hubnutí, dovolená, zahrádkaření a jiné se pak potkají v jedné epizodě Trapasů.

Pořad se vysílá na české televizi. Aktuálně tuším běží každé úterý a čtvrtek. Na tom, ale zas tak silně nezáleží. To důležité je, že s námi si můžete Nejlepší trapasy přehrát naprosto pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. Video s jednotlivými díly totiž pro vás nahráváme už s předstihem a umisťujeme je přímo sem na tyto webové stránky. Celé je to opravdu jednoduché a pro vás i naprosto zdarma. Kromě toho můžete vyzkoušet k přehrávání i naše partnerské webové stránky X.8u.

Pořadem provází v roli moderátora sympatický Miroslav Táborský, kterého můžete znát z filmů, seriálů i dabingu. Pro tuto roli je jako stvořený, protože má v sobě kus lidového vyprávěče. Zároveň je to jeden z herců, kteří si také zahráli v Nejlepších trapasech největší počet rolí. Ostatně i role uvaděče mu jde na výbornou.

Pojďte se bavit s příběhy ze života.

Věříme, že Nejlepší trapasy už vám dál nemusíme představovat a vy si je místo toho rádi a pohodlně přehrajete online přímo zde na této webovce. Videa jsou v opravdu hezké kvalitě a věříme, že i vyhledávání je na opravdu vysoké úrovni. Samotný pořad režíruje David Sýs, i když u jednotlivých povídek se vystřídala celá řada našich režisérů. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.