Star Trek: Do neznáma – online a zdarma

Star Trek: Do neznáma přichází. Konečně jsem se dočkali dalšího pokračování legendárního sci-fi. Půjde už o třetí novodobý díl, jenž si vzal pod taktovku producent J. J. Abrams známý například díky seriálu ztraceni. Nový Star Trek je fenomenálním filmem, jenž rozhodně stojí za shlédnutí. Oživuje totiž příběhy nejstarší posádky hvězdné lodi Enterprise kapitána Jamese T. Kirka, která se jako první vydala objevovat ty nejvzdálenější kouty galaxie.

Star Trek patří mezi fenomény mezi sci-fi. Je to příběh, který nezná hranice a stal se nesmírně populární po celém světě. Vlastně už to není ani příběh, jako celý svět, který má své seriály, knihy, hry a hlavně miliony fanoušků. Od úspěšné režiséra a producenta J. J. Abramse tak bylo jistě velmi prozíravé oživit nejstarší z těchto příběhů a dát jim značně modernější podobu. Režii ale tentokrát svěřil do rukou jiným a to Justinu Linovi, který má na kontě například úspěšné filmy Rychle a zběsile. Na scénáři filmu se pak podílel celý team a to ve složení: Simon Pegg, Doug Jung, Roberto Orci, Patrick McKay, John D. Payne.

Star Trek: Do neznáma online a zdarma.

Pokračování…

Přehrát online film Pátá vlna (2016)

Přehrajte si online film Pátá vlna zdarma. Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali video se skvělým sci-fi filmem jménem Pátá vlna. Jedná se o americký sci-fi film o mimozemské invazi, která má za cíl totálně ovládnout naší planetu. Destrukce přichází ve vlnách a už zbývá jenom ta poslední. Nikdo neví co má čekat. Na Zemi vládne strach z nejhoršího i vůle k odporu do posledního okamžiku.

Pro všechny fanoušky akčních sci-fi filmů tady máme opravdový nářez. Akční sci-fi o zkáze Země a lidstva, který vás připoutá do křesel. Film natočil mladý režisér J. Blakeson. Jako předloha posloužila skvělá kniha Ricka Yanceyho. V hlavní roli uvidíte herce jako Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Maika Monroe, Liev Schreiber, Maggie Siff, Maria Bello, McKaley Miller nebo Ron Livingston. Na Páté vlně je ale vidět jedna hlavní věc a to je, že tento snímek byl dělaný s opravdovým nadšením.

Přehrát online film Pátá vlna (2016) pro vás.

Pokračování…

Série Divergence: Aliance (2016) online ke shlédnutí

Film Série Divergence: Aliance online ke shlédnutí. Video s americkým akčním sci-fi filmem Divergence už na vás čeká online ke shlédnuít. Film je inspirovaný knihou od mladé spisovatelky Veronici Roth. A je to vlastně už třetí snímek po první Divegenci (2014) a Rezistenci (2015). Čeká nás dobrodružné sci-fi, které v sobě ale má i kus romantiky. Svět se nachází v rozkladu. Frakce které fungovali po stoky let končí. Je potřeba nastolit zcela nový řád.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přímo zde na této webové stránce přichystali online ke shlédnutí film Série Divergence: Aliance od amerického režiséra Roberta Schwentkeho. Tomu se podařilo natočit opravdu napínavé sci-fi se zajímavým příběhem. My pevně doufáme, že se bude líbit i vám a právě proto jsme ho pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si ho můžete přehrát úplně jednoduše a zdarma online.

Série Divergence: Aliance (2016) online ke shlédnutí.

Pokračování…