V sedmnácti online

Film V sedmnácti online ke zhlédnutí. Nové francouzské drama už tady čeká, abyste si ho pustili a zpříjemnili jste si s ním chvíle. Nový snímek režiséra André Téchiné zaujme propracovaným příběhem a hlavně podmanivou atmosférou. Je to příběh dvou sedmnáctiletých kluků, kteří k sobě hledají cestu.

V sedmnácti online ke zhlédnutí.

Pokračování…

Padesát odstínů temnoty online

Film Padesát odstínů temnoty online ke zhlédnutí pro vás. Netrpělivě očekávaný knižní bestseller se dočkal svého dalšího filmového pokračování. Ano nejde o nic jiného, než o dvojku Padesáti odstínů šedi, jenž lámala všechny možné i nemožné rekordy. I tentokrát nás čeká velmi slibná a po všech stránkách lákavá podívaná.

Padesát odstínů temnoty online ke zhlédnutí.

Pokračování…

Jackie online

Film Jackie online ke zhlédnutí. Americké životopisné drama o Jacqueline Kennedyové Onassisové. Jenom málokterá žena se zapsala do dějin dvacátého století tak, jako právě ona. Byla jednou z nejmladších i neoblíbenějších prvních dam Ameriky. Život si pro ní připravil ty nejkrásnější i nejhorší chvíle.

Jackie online ke zhlédnutí.

Pokračování…

Přehrát online Noční zvířata (2016)

Film Noční zvířata online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet velmi netrpělivě očekávaný americký film. Působivé drama režiséra Toma Forda podle knihy Austina Wrighta je konečně tady. A určitě nezklame. Právě proto jsme tento napínavý příběh připravili pro vás přímo zde na těchto webových stránkách. Příběh kurátorky Susan Morrow, která se snaží vyplnit temné místo ve svém životě.

Přehrát online Noční zvířata (2016) přímo zde.

Pokračování…

Rodinné štěstí (2016) online ke shlédnutí

Film Rodinné štěstí online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si s námi přes internet působivé maďarské drama režiséra Szabolcse Hajdu. Film jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na těchto webových stránkách. Je to vlastně docela běžný rodinný příběh. Nešťastná událost donutí jednu rodinu, aby se sestěhovala dohromady do jednoho malého bytu. V provizóriu tak bude celá širší rodina. A to je prostě moc lidí na jednom místě. To nikdy nedělá dobrotu.

Film Rodinné štěstí online ke shlédnutí.

Pokračování…

Přehrát online film Zloději zelených koní

Český film Zloději zelených koní online. Přehrajte si přímo zde přes internet nové české drama režiséra Dana Wlodarczyka. Připravili jsme ho pro vás  na této naší webové stránce, abyste si ho mohli pustit opravdu jednoduše a rovněž zdarma. Je to příběh nelegálních hledačů Vltavínů. I v dnešní době a i v České republice žijí v České republice lidé, jejichž život připomíná spíše osudy kovbojů na divokém západě. Tvrdě si jdou za vidinou bohatství a svobody, které je ale spíše ruinuje.

Máte rádi charizmatické filmy s dobrým příběhem? Pokud ano, tak se vám rozhodně musí líbit i snímek Zloději zelených koní, jenž jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše přímo zde na této webové stránce. Celé je to opravdu jednoduché a rovněž zdarma. Film natočil už velmi zkušený český režisér Dan Wlodarczyk podle scénáře jenž napsal sám společně s se svou ženou Hanou Wlodarczykovou a Petrem Jarchovským. Jako předloha jim pak posloužila úspěšná kniha Jiřího Hájíčka. Hlavní roli ve filmu pak obsadil Pavel Liška. Více o tvůrcích a obsazení hledejte na CSFD.cz. Pro přehrání filmu vám rovněž můžeme doporučit magazín Ze.tode.cz.

Zloději zelených koní online ke shlédnutí.

Pokračování…

Přehrát online filme ZOO (2016)

Přehrajte si online přes internet nový český film ZOO. Pod jednoduchými třemi písmeny se skrývá velice zajímavý povídkový film české režisérky Terezy Kovářové. Mladé režisérky pro které to bude jeden z jejich první filmů. Jednotlivé povídky jsou rozdílných žánrů a mají v sobě kus dramatu, mysteriózna, ale i komedie. Je to sice krátký snímek o délce pouhých 60 minut, ale i přesto vyrazit dobývat naše kina. Celý příběh se přitom odehraje v jednom docela obyčejném vlakovém kupé během jedné cesty vlakem.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí film ZOO. Nový český film, který stojí na pomezí hned několika žánrů, i když nejblíže na něj asi sedí označení povídkový. Kratší film natočila režisérka Tereza Kovářová, jenž je i autorkou scénáře společně s kameramanem Matějem Piňosem a Robertem Fischerem. Ve filmu si zahrají Alice Antošovská, Iveta Jiřičková, Ondřej Mataj, Patrik Holubář, Orlin Stanchev, Tigran Hovakimyan a nebo Julie Goetzová. Ve směs tedy spíše méně známý, ale přitom kvalitní čeští herci. Další podrobnosti naleznete naprosto jistě na CSFD.cz.

Nový český film ZOO.

Pokračování…

Přehrát online film Mělčiny (2016)

Film Mělčiny online ke shlédnutí. Působivé americké, hororové drama Mělčiny už tady čeká jenom na vás. Napínavý snímek, kde proti sobě stojí mladá žena a žralok. Souboj dvou vůlí, který ale může vyhrát jenom jeden z nich. Takový je příběh očekávaného filmu režiséra Jaume Collet-Serra podle scénáře Anthony Jaswinského. V hlavní roli mladé, krásné a tvrdohlavé Nancy se nám ukáže Blake Lively. Tenhle film zkrátka musíte vidět.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Mělčiny, jenž měl svojí premiéru 11. 8. 2016. Je to opravdu působivý dramatický film. V mnohém minimalistický a přesto maximálně věrný a surový. Je to příběh o souboji mezi člověkem a žralokem, který snad trochu snese srovnání jenom s legendárními Čelistmi. Tenhle film zkrátka musíte vidět. Navíc nyní si ho můžete přehrát s námi opravdu pohodlně a zdarma. Nejenom další informace, ale i samotný film Mělčiny naleznete na našem partnerském magazínu Cinemio.

Přehrát online film Mělčiny přímo zde.

Pokračování…

Drama Učitelka – online a zdarma

Český film Učitelka online ke shlédnutí přímo zde. Nový český snímek už tady na vás čeká, až si ho naprosto jednoduše a zdarma přehrajete přes internet. Čeká vás nesmírně silný příběh Jana Hřebejka, který nás zavede do socialistického Československa 80. let. Jedna velmi ambiciózní a ziskuchtivá učitelka se rozhodla získat co největší prospěch zásluhou svého postavení. Naštěstí i tehdy byly rodiče, kteří se dokázali vzepřít.

Některé příběhy se stále opakují. Velkou roli v tom hrají lidé a jejich touhy. Ty  jsou totiž prakticky nekonečné. Jakmile člověk dostane to co chce, tak ještě více. To dokáže lidskou osobnost natlačit do situací, které se na první pohled zdají téměř nepředstavitelné. Třeba i za hranice etiky a možná i zákona. Právě v takovém momentu se potkáváme s paní učitelkou Drážanskou, která byla přeložena ze své původní školy. Celkem rychle se ale dokáže zabydlet i ve svém novém působišti.

Drama Učitelka online a zdarma.

Pokračování…

Nikdy nejsme sami (2016) online a zdarma

Film Nikdy nejsme sami online ke shlédnutí. Nový český dramatický film už tady na vás čeká zdarma ke shlédnutí. Tento zajímavý snímek jsme pro vás přichystali k přehrání naprosto pohodlně a zdarma. Film napsal a režíroval Petr Václav, který je známý jako autor velmi promyšlených a po všech stránkách zajímavých filmů. Je to zamotaný příběh s temným podtextem. Příběh o tom, jak je to i v dnešní době mnohdy těžké a pro mnohé lidi až nadlidsky obtížné.

Přímo zde na této webové stránce jsme právě pro vás přichystali online ke shlédnutí film Nikdy nejsme sami. Tento opravdu hodně zajímavý a netypický snímek si můžete přehrát s námi na pouhých pár kliknutí myši. Využijte toho, dokud je to možné. Tato nabídka tady rozhodně nebude vyset moc dlouho. Film Nikdy nejsme sami šel do českých kin ve čtvrtek 7. Dubna 2016 a ačkoliv tak možná nevypadá, tak si našel spoustu spokojených diváků.

Nikdy nejsme sami (2016) online a zdarma.

Pokračování…