LEGO Batman film online

Snímek LEGO Batman film online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet druhý celovečerní příběh ze světě Lega. Po úspěšném Lego příběhů přichází samostatná kapitola věnovaná jenom Batmanovi. Bude to úžasná jízda, která vám rozhodně nedá spát. A u toho samozřejmě musíte být i vy! Uvidíme celý příběh Batmana včetně toho, jak našel svého potrhlého parťáka Robina.

LEGO Batman film online ke zhlédnutí.

Přímo zde online ke zhlédnutí LEGO Batman film! V českých kinech měl snímek premiéru ve čtvrtek 9. února 2017. Vy to však nemusíte příliš řešit. S námi si ho pustíte hezky pohodlně a jednoduše online kdykoliv jenom budete chtít. Samozřejmě v perfektní kvalitě a naprosto zdarma. Nový Lego film je plný skvělého humoru a zběsilé akce. Je to příběh, který nedá spát malým ani velkým. Právě proto byste mu rozhodně měli dát šanci i vy.

Recenze filmu

Za filmem stojí trochu méně zkušený režisér Chris McKay, který doposud točil hlavně televizní reklamy a seriály. Na druhou stranu nová krev u podobného projektu jenom přijde k duhu. Za to na scénáři pracoval opravdu zkušený a špičkový team ve složení: Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, a Erik Sommers. Hudbu složil Lorne Balfe a herecké obsazení nemá smysl rozebírat, protože bylo u nás stejně předabované.

Skvělý animák nabitý humorem.

Příběh volně navazuje na veleúspěšný Lego příběh z roku 2014. V němž si lego Batman střihl docela důležitou vedlejší roli. A protože se snímek líbil, tak dostal svůj vlastní film. Bude to opět hodně bláznivá podívaná, která vychází ze světa Batmana. Charizmatického hrdiny, který je přes den pohledným milionářem a v noci ochráncem nevinných. Má celý arzenál hraček a svojí pozici si docela užívá.

Jenže pak jednoho dne potká mladého kluka, který je doslova nadšený pro to co dělá. Vlastně by rád dělal to samé. Chce být jeho parťákem. Jenže má hodně neurvalé způsoby a svou prezentaci včetně kostýmu si představuje opravdu velmi svérázně. A nedá se jenom tak odradit. A tak má Batman chtě nechtě parťáka. Zrovna když ho čeká další nebezpečné střetnutí s klaunem, kterého se ale vůbec nebojí.

Druhý celovečerní film ze světa Lega se opravdu povedl.

LEGO Batman film online

LEGO Batman film online ke zhlédnutí pro vás. Už tady čeká. Ještě než si ho ale rozhodnete pustit, tak si přehrajte následující ukázku, podle které si můžete udělat vlastní názor na to, zda tento film stojí za to a nebo ne.

Závěr

Od druhého Lego filmu se čekalo hodně. Pokračování to nemají nikdy lehké, ale LEGO Batman film se ho povedlo naplnit. Po dvou letech tady máme další krutě zábavný film, který opravdu nešetří humorem. Stylová kostičková animace zaujme a okouzlí malé i velké. Tohle je zkrátka rodinný film jak vyšitý a my vám ho můžeme jednoznačně doporučit. Tak na co ještě čekáte. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Je to opravdu zábavná podívaná, která má spád. Těch 104 minut filmu vám uteče, ani nebudete vědět jak. Na závěr vám přejeme příjemný a pohodový zážitek plný relaxu.