V sedmnácti online

Film V sedmnácti online ke zhlédnutí. Nové francouzské drama už tady čeká, abyste si ho pustili a zpříjemnili jste si s ním chvíle. Nový snímek režiséra André Téchiné zaujme propracovaným příběhem a hlavně podmanivou atmosférou. Je to příběh dvou sedmnáctiletých kluků, kteří k sobě hledají cestu.

V sedmnácti online ke zhlédnutí.

Pro fanoušky kvalitních filmů, tady máme opravdu zajímavý francouzský snímek V sedmnácti. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Celé je to vlastně záležitost na pár kliknutí myši, kterou byste rozhodně měli využít. Je to hloubavý příběh, který nám ukáže mnoho o křehkosti lidských vtahů i bytí obecně. Je to opravdu netypické romantické drama, které může zaujmout svým netypickým příběhem. Film šel do českých kin od 16. 2. 2017, ale to vlastně ani neřešte. Raději si ho přehrajte pohodlně a zdarma přes internet.

Recenze filmu

Za snímkem stojí velmi zkušený francouzský režisér André Téchiné, jenž toho má za sebou ve svých 73 letech opravdu víc než dost. Tento klasik, ale stále nepřestává udivovat a natáčí nové a působivé snímky, které jsou nadčasové a mají toho hodně co říci i dnes. Téchiné se dokonce stal i spoluautorem scénáře, na kterém pracoval společně s Céline Sciamma. Za kvalitou filmu nemalou měrou stojí i kameraman Julien Hirsch a pak také autor hudby Alexis Rault. Z hereckého obsazení ještě rádi zmíníme představitele hlavních rolí Sandrine Kiberlain a Kacey Mottet Klein.

Působivý snímek o dvou dospívajících chlapcích.

Příběh filmu vypráví o dvojici sedmnáctiletých kluků z francouzského maloměsta. Dva spolužáci se nemají moc v lásce. Vlastně jeden šikanuje toho druhého a dělá mu docela ze života peklo. To ale netuší, že si k sobě jednou budou bližší. Je to příběh o dospívání zasazený do malebné krajiny v podhůří Pyrenejí.

Dva kluci k sobě hledají cestu a jejich vztah přerůstá v něco víc. V otevřenou romanci, která je o to těžší, že právě prožívají bouřlivé období dospívání. Nedokážou se vyznat sami v sobě a přesto cítí, že je to k sobě přitahuje. Je to romantické drama bez veškerých klišé. Tvůrci ani nezastírají, že se jedná o příběh, jenž je variací na Života Adéle.

V sedmnácti online

Film V sedmnácti online ke zhlédnutí a zdarma. Působivý romantický film, o dvou klucích, kteří objevují svojí skutečnou sexuální orientaci. Nesmírně zajímavý příběh, který odhaluje mnohé o lidské lásce i povaze. Pojďte si ho pustit přes internet hned teď.

Závěr

V sedmnácti je opravdu povedený film o hlubokém lidském příběhu. Dospívání je jedním z kritických momentů života člověka a každého tento moment hodně změní. Tento intimní příběh dvou chlapců ukazuje jak vrtkavá a zároveň mocná může být láska. V sedmnácti je povedený skoro artový film, který asi nezaujme masové publikum, ale zkušený divák u něj bude určitě maximálně spokojený. Chvílemi i možná dojatý, protože je to příběh, jenž dokáže vybičovat lidské emoce. To je to hlavní, co jsme vám chtěli sdělit a film jednoznačně doporučujeme ke zhlédnutí. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.