Horor Kruhy přehrát online

Třetí pokračování legendárního hororu Kruhy je tady online ke zhlédnutí. Film Kruhy se konečně dočkal své premiéry a je to snímek, který vás naplní strachem a napětím. Jako předloha opět posloužila kniha Kódži Suzuki. Příběh ale zpracoval zcela nový tvůrčí team. Děj navazuje přesně třináct let po konci předchozího dílu.

Horor Kruhy přehrát online a zdarma.

Pokračování…

Přehrát online Smrt ve tmě (2016)

Film Smrt ve tmě přehrát online. Nový mysteriózní horor už je tady připravený ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to americký film režiséra Fede Alvareze a bude rozhodně stát za to. My bychom se ostatně žádným podprůměrným filmem ani nezabývali. Tak půjdete do toho s námi? Tři zloději chtějí okrást velmi bohatého slepce, který žije sám ve svém rozlehlém době. Brzy ale zjistí, že to byl hodně hloupí nápad.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme film Smrt ve tmě nebo také v anglickém originále „Don’t Breathe” tedy něco jako „Nedýchej”, což považujeme za mnohem výstižnější název. Ptáte se jak to? To vám hned brzy rádi vysvětlíme na příběhu filmu. Ten měl každopádně svojí premiéru v českých kinech 1. září 2016 v hlavním vysílacím čase. S tím si ale nemusíte dělat starosti, protože my jsme film nahráli a připravili ho pro vás online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše přes internet, kdykoliv vás jenom napadne.

Přehrát online Smrt ve tmě (2016).

Pokračování…

Očista: Volební rok (2016) online ke shlédnutí

Nový akční horor Očista: Volební rok je tady! Pokud máte rádi opravdu temné filmy, ve kterých nechybí napětí ani destrukce, tak se vám bude líbit volné pokračování filmu Očista. Je to už třetí film, za kterým opět stojí James DeMonaco, který film nejenom režíroval, ale je i autorem scénáře. Ambiciózní senátorka Charlene Roanová chce zastavit každoroční rituál očisty. V jednom z nich zemřela celá její rodina a ona má za to, že to běsnění by mělo konečně skončit. Její tažení proto vede na Bílý dům.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás připravili snímek Očista: Volební rok (2016) online ke shlédnutí s námi si ho můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Je to americko-francouzský snímek, který v sobě kombinuje horor, akční film a thriller. Film navazuje na předchozí díly Očista (2013) a Očista: Anarchie (2015). Za všemi snímky stojí zkušený New Yorčan James DeMonaco. Jak se mu povedl nejnovější díl? To vám hned rádi prozradíme včetně příběhu. Pokud vás zajímá víc encyklopedických informacích, například o hercích, kameramanech nebo recenze diváků, tak se rovněž můžete podívat na CSFD.cz.

Film Očista: Volební rok online ke shlédnutí.

Pokračování…

V zajetí démonů 2 (2016) online ke shlédnutí

Film V zajetí démonů 2 online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet opravdu hodně zajímavý a povedený horor od režiséra Jamese Wana. Čeká vás opravdu napínavý a strastiplný film s bohatým příběhem delším, než dvě hodiny. To je porce adrenalinu, kterou si zkrátka nemůžete nechat ujít. Film navazuje na úspěšný první díl z roku 2013 podle skutečných událostí. Opět se potkáme s vyšetřovateli paranormálních jevů Edou a Lorraine Warrenovými.

Exkluzivně a jenom zde jsme pro vás přichystali film V zajetí démonů 2 neboli v originálním názvu The Conjuring 2. Za filmem opět stojí malajský režisér James Wan, který se vyžívá v hororovém žánru. Na kontě má ostatně tak kvalitní snímky jako třeba Saw nebo opěvovaný Insidious. Nyní je tady s pokračováním svého úspěšného hororu z roku 2014. V zajetí démonů 2 mělo premiéru v českých kinech  9. 6. 2016. To není zrovna příliš temné datum, ale ani toho si vy všímat nemusíte.

V zajetí démonů 2 (2016) online ke shlédnutí.

Pokračování…

Horor Polednice – online a zdarma

Polednice online ke shlédnutí zdarma. Nový český horor Polednice je tady. Klasický hororový příběh Karla Jaromíra Erbena ožívá ve zcela nové podobě. Pojďte si ho s námi přehrát přes internet. Mladá maminka Eliška se stěhuje se svojí malou dcerkou Anetkou na venkov. Co však netuší je to, že se tady ocitnou ve stínu prokletí Polednice. Podaří se je zachránit?

Film Polednice natočil režisér Jiří Sádek, který patří mezi velké naděje českého filmu. Je mu totiž teprve 26 let, takže nám toho ještě určitě hodně ukáže. A tohle je vlastně jeho debut mezi celovečerními filmy. Příběh jehož základy jsou tak staré, že se předával lidovým vyprávěním stovky let. Je to příběh o Polednici, temné bytosti, jenž chodila o pravé poledne strašit děti. Prý se jednalo o zlé čarodějné víly, které pravidelně unášely děti. Jedním z nejznámějších příběhů o nich zpracoval ve své stejnojmenné básni „Karel Jaromír Erben”. Co se ale týká scénáře filmu, tak ten napsal Michal Samir.

Horor Polednice online ke shlédnutí a zdarma.

Pokračování…

The Boy (2016) online ke shlédnutí

Temný horor The Boy je tady online ke shlédnutí. Rádi se bojíte? Tak to rozhodně nevynechejte americký thriller / horor The Boy. Film natočil režisér William Brent Bell, který se specializuje na horory podle scénáře Stacey Menear. Děsivý příběh nás zavede na odlehlý anglický venkov, kde se dva rodiče starají o zvláštní porcelánovou panenku v životní velikosti, která symbolizuje jejich syna, jenž tragicky zahynul už před 20 lety.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film The Boy, neboli Chlapec, což se ale v tomto případě rozhodli producenti nepřekládat. Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 18. 2. 2016 a nepochybně si najde celou řadu spokojených diváků. Je totiž opravdu povedený horor ze staré školy. Opravdu nešetří tajuplnými scénami, které jsou plné děsu. Stejně tak příběh je zajímavý a bude nám odhalován po malých kouscích jenom postupně.

The Boy (2016) online ke shlédnutí.

Pokračování…