Přehrát online film Doctor Strange (2016)

Film Doctor Strange online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový americký film režiséra Scotta Derricksona. Je to akční, dobrodružné fantasy, jenž jsme si pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak přehrajete opravdu pohodlně a zdarma. To je jedinečná příležitost, kterou si určitě nenechte proklouznout mezi prsty. Za filmem mimo jiné stojí věhlasné komiksové studio Marvel!

Přehrát online film Doctor Strange (2016).

Pokračování…

Želvy Ninja 2 (2016) online ke shlédnutí

Želvy Ninja 2 online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát druhý akcí nabitý film želvých bojovníků: Leonarda, Rafaela, Michelangela a Donattela. Čeká vás další napínavý příběh, ve kterém nebude nouze o bojové umění ani o zábavu. Tento americký snímek od režiséra Dava Greena byste si zkrátka neměli nechat ujít. Navíc, když si ho můžete s námi přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Video dvoujkou Želvy Ninja už tady na vás čeká!

Fenomenální Želvy Ninja 2 jsou tady. Druhé pokračování úspěšného hraného filmu na sebe nenechalo dlouho čekat. První film měl premiéru 21. 8. 2014. Druhý díl pak přichází do našich kin 2. 6. 2016, tedy ani ne po dvou letech. Vás ale tyto údaje z kalendáře nemusí příliš zajímat, protože s námi si budete moci tento zajímavý příběh přehrát hezky pohodlně a zdarma online. Video s filmem Želvy Ninja 2 jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a připravili ho přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí.

Film Želvy Ninja 2 online ke shlédnutí.

Pokračování…

Přehrát online Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Velkolepý akční film Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti je konečně tady. Čekání bylo dlouhé, ale konečně jsme se dočkaly. Máme tady našlapaný akční, sci-fi, fantasy film, který svede dohromady dva nejznámější superhrdiny. To všechno v režii skvělého Zacka Snydera, který akční filmy opravdu umí. Každému tak musí už na první pohled být jasné, že tahle pecka bude jednoduše stát za to! Nenechte si jí ujít ani vy!

Ať už máte rádi jednoho nebo druhého. Tenhle film vás nezklame. Bude to velkolepý blocbuster se vším všudy. Zack Snyder nejenom, že spojil dva nejznámější komiksové hrdiny, ale on z toho natočil skvělý film, který navíc dává smysl. Kdo by pochyboval, tak se může kouknout na dřívější Snyderovi filmy jako 300: Bitva u Thermopyl a nebo Muž z oceli. Oba jsou adaptací komiksů v novém akčním a vizuálně atraktivním pojetím. Přitom se ale nevzdávají svého zajímavého příběhu.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) přehrát online.

Pokračování…

John Carter: Mezi dvěma světy (2012) online ke shlédnutí

Film John Carter: Mezi dvěma světy online a zdarma. Přehrajte si přes internet nový americký dobrodružný film. Je to opravdu neotřelé sci-fi, které v sobě spojuje kus minulosti i budoucnosti. Hlavní hrdina John Carter byl odvážným vojákem v americké občanské válce. Teď se jenom tak poflakuje po vzdáleném středozápadu. Jenže shodou náhod se skrz průchod v jeskyni dostane na planetu Barsoome, kterou zmítá podobný konflikt, kterého se účastnil už doma na zemi.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film John Carter: Mezi dvěma světy. Film natočil režisér Andrew Stanton podle knihy Edgara Rice Burroughse. Na scénáři se pak kromě samotného režiséra podíleli ještě Mark Andrews a Michael Chabon. Film měl svojí premiéru na jaře 2012, ale od té doby byl už mnohokrát vysílán i v televizi. Díky nám se na to však nemusíte spoléhat, protože snímek John Carter si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce.

Film John Carter: Mezi dvěma světy (2012) online ke shlédnutí.

Příběh se točí kolem už několikrát zmíněného Johna Cartera. Je to ostřílený voják, který měl hodnost kapitána poražené konfederační armády. Není se proto čemu divit, že se místo potupy raději odebral do ústraní. Chce začít nový život daleko na Západě. Jenže při své cestě skrz arizonskou poušť spadne do hluboké jeskyně. Ke svému překvapení se probouzí v úplně jiném světě. Nějakou záhadou byl totiž přemístěn na planetu Barsoome, které dnes říkáme Mars.

I tato planeta je právě uprostřed válečného konfliktu, který v mnohem připomíná právě americkou občanskou válku. I tady jde hlavně o rasový konflikt, mezi různými skupinami obyvatel. Ke svému překvapení Carter zjišťuje, že díky odlišné gravitaci Marsu získal některé zcela nové nepředstavitelné fyzické schopnosti. Ačkoliv už je válkou unaven a rozhodně nemá v plánu se do žádné zapojovat, tak je nakonec zahnán i do tohoto konfliktu.

Náhodou se totiž seznámí s princeznou Dejah Thora a její rasou, která patří k velmi kulturním a kultivovaným. Jenže jsou to právě oni, kdo jsou ohrožováni mnohem primitivnějším kmenem Tharkov, který je známý svou až barbarskou brutalitou. Carter zjišťuje, že válka zasáhla Barsoome opravdu velmi hluboko a celou planetu rozvrátila. Už jenom málo chybí k tomu, aby byla na dobro zpustošena. John Carter to nemůže připustit.

Na Marsu právě zuří občanská válka.

Film John Carter: Mezi dvěma světy online ke shlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma nový americký akční sci-fi film. Je to opravdu povedený a hodně napínavý snímek, u kterého se jistě budete skvěle bavit. Právě proto jsme ho ostatně pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu snad ani být nemůže.

Film Deadpool – online a zdarma

Akční sci-fi Deadpool ze světa X-Mana už na vás čeká online ke shlédnutí. Komiksové vydavatelství Marvel na nás valí další povedený film, který sice bude zasazený do světa X-Mana, ale Wolverine si tentokrát odpočine. Deadpool totiž přichází se zcela novým hrdinou, který má úžasnou schopnost regenerace.

Wade Wilson neměl zrovna moc štěstí. Dostal totiž těžkou formu rakoviny a než si toho stihl všimnout, tak zachvátila celé jeho tělo. Jeho věrná manželka si sice myslí, že zákeřnou nemoc můžou spolu porazit, ale Wadovi je naprosto jasné, že to konvenčními prostředky jenom nepůjde. Rakovina metastazovala do mozku, jater, plic a dalších životně důležitých orgánů. Paradoxem je, že Wade jako elitní voják prošel desítkami opravdu nebezpečných misí. Teď ho má v teple domova skolit nemoc?

Akční film Deadpool online a zdarma pro vás.

Pokračování…