Horor Kruhy přehrát online

Třetí pokračování legendárního hororu Kruhy je tady online ke zhlédnutí. Film Kruhy se konečně dočkal své premiéry a je to snímek, který vás naplní strachem a napětím. Jako předloha opět posloužila kniha Kódži Suzuki. Příběh ale zpracoval zcela nový tvůrčí team. Děj navazuje přesně třináct let po konci předchozího dílu.

Horor Kruhy přehrát online a zdarma.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme tady přichystali online ke zhlédnutí horor Kruhy. Ten si budete moci opravdu jednoduše a pohodlně pustit na pár kliknutí myši. Film měl premiéru ve čtvrtek 2. února 2017 a od té doby si našel spoustu spokojených diváků. Aby také ne, když se jedná o pokračování opravdu hororové legendy. Možná jednoho z nejděsivějších a nejúspěšnějších filmů jaký byl kdy natočen.

Recenze filmu

Snímek natočil poměrně mladý režisér F. Javier Gutiérrez, pro kterého to byl teprve jeho cca třetí snímek. Za scénářem stojí opravdu zkušený team ve složení Akiva Goldsman, David Loucka a Jacob Aaron Estes. Za kameru se postavil Sharone Meir a hudbu složil Matthew Margeson. To hlavní je ale samozřejmě předloha, o kterou se postaral japonský spisovatel Kódži Suzuki. Fenomenální hororový autor, který stojí vlastně za všechny příběhy snímku Kruh.

Děsivý příběh podle knihy Kódži Suzuki.

Příběh navazuje přesně třináct let po událostech předchozí epizody. Vražedný film byl skoro zapomenut a stal se spíše městskou legendou na strašení dětí. Ostatně v dnešní době skoro nikdo už ani neví, co je to videokazeta, tak jak může ještě vzbuzovat strach. Julie je obyčejná studentka, která si žije svůj vlastní běžný život. V poslední době je ale zneklidněna chováním svého přítele Holta. Ten prý ono video viděl.

Julie se podívala na ono slavné a děsivé video.

Julie chce přijít celého videu na kloub. Dokonce je odhodlána si ho sama pustit, přestože je ze všech stran varována, že to rozhodně nemá dělat. Nesrozumitelné video plné děsivých scén, které ani nenavazují, ji sice zneklidní, ale není to nic hrozného. Děsivý je až telefonát na konci, který ji neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Od té doby Julii začnou provázet nevysvětlitelné události. Jejich intenzita a následky se stupňují a zdá se, že hrůzný konec je nevysvětlitelný.

Kruhy online

Film Kruhy online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet opravdu hodně povedený snímek horor. Už třetí pokračování legendárního Kruhu. Udělejte si vlastní názor a v zápětí se na tento snímek podívejte sami.

Závěr

Kruhy je opravdu hodně zajímavý horor s našlapaným příběhem. Dlouhá přestávka od druhého dílu rozhodně nebyla na škodu. Úplně nový tvůrčí team s režisérem plným energie dokázal vytvořit snímek, který dosahuje kvalit předchozích. Kruhy právem nejsou obyčejný horor, ale událost letošního roku. Je to film s přesahem, který opravdu zaujme a dokáže vyvolat strach. To je podle nás známkou dobře udělaného hororu a právě proto vám ho můžeme jedině doporučit. Kruhy si prostě nenechte ujít a sledujte příběh mladé dívky Julie, jenž by se třeba i mohl stát. Až tak uvěřitelný snímek je. Přitom stále vizuálně velmi atraktivní. Na nic nečekejte a Kruhy si prostě pusťte!