Doktor Martin 2. řada online

Seriál Doktor Martin 2. řada je tady online ke shlédnutí. Oblíbený seriál České televize se opět vrací na televizní obrazovky. Druhá řada odstartovala v neděli 28. 8. 2016 a vy byste si jí rozhodně neměli nechat ujít. Snad vás bude bavit, alespoň z poloviny tak jako nás. Doktor Martin je totiž seriál ze života, který je plný humoru a občas i nějakého menšího dramatu. Jak se povede doktoru Martinu Elingerovi na malé beskydské dědině. Zabydlel se už po roce?

Přímo zde na této webové stránce jsme vám přichystali online ke shlédnutí film Doktor Martin 2. série. S námi si můžete tento oblíbený seriál ČT přehrát přes internet a my vám prozradíme jak na to. Doktora Martina už ale jinak jistě dobře znáte. Charizmatický doktor z Prahy, který dříve býval elitním chirurgem. Jenže pak mu začala vadit krev a tak přijal místo obdvoďáka ve vesnici ukryté daleko v Beskydech. Místní obyvatelé jsou sice často velmi svérázní, ale jinak srdeční. Distingovaný doktor z Prahy tak měl hned od počátku problém zapadnout.

Doktor Martin 2. řada seriálu online

Pokračování…

Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí

Film Rudý kapitán online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce exkluzivně pro vás přinášíme působivé české drama. Jedná se o film Rudý kapitán od režiséra Michala Kollára. Scénář k filmu pak napsal sám režisér společně s Michalem Kollárem a Annou Fifíkovou. Čeká nás velmi působivý snímek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Podíváme se do nedávné historie roku 1992 těsně před rozpad Československa. Je to temný příběh o zločinech StB proti církvi.

Právě pro vás tady máme film Rudý kapitán. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to po všech stránkách opravdu jedinečný film plný zajímavých momentů. Je to příběh, který se dotýká těch nejhorších kapitol naší totalitní předlistopadové historie. Všechno to začíná přitom celkem nenápadně. Píše se léto 1992 a všude panuje radost z nově nabité svobody. Rozdělení Československa už je prakticky dojednáno a tak si s ním nikdo nedělá hlavu. Detektiv Richard Krauz ale dostane na stůl zatím nejtěžší případ své kariéry.

Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí.

Pokračování…

Seriál Ohnivý kuře online a zdarma

Ohnivý kuře je tady online. Pojďte si přehrát zdarma video s novým seriálem TV Prima z gastronomického světa. Je to seriál plný humoru, ale i výborných receptů. Ty si dokonce budete moci sami uvařit, protože v závěrečných titulcích naleznete recept. Ohnivý kuře je opravdu netradiční a zajímavý seriál. Určitě vás zaujme i jeho herecké obsazení v čele s Jakubem Prachařem a Janem Dolanským v hlavních rolí.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali seriál Ohnivý kuře. Nový ambiciózní projekt televize Prima, který od Března 2016 prakticky nahradil seriál Přístav. Ohnivý kuře je seriál ze života o dvou kuchařích, kterým se tak trochu zamotal jejich osud. Přesto se stále dokážou smát a těžké situace v nichž se ocitli brát s nadhledem.

Seriál Ohnivý kuře online a zdarma pro vás.

Seriál začíná právě v momentě, kdy se Mike a Burák přestěhují do Janovy vsi. Malého ale celkem idylického městečka. I když se tady neocitli zrovna s náhodou. Právě byly propuštěni z výkonu trestu. V base strávili celkem půl roku. Nutno dodat, že to nebylo zrovna vlastní vinou. Dostal je tam rádoby kamarád Dejv. Po propuštění se Mike a Burák přestěhovali z Prahy do Janovy vsi, kde zdědil Burák hospodu. Jenže ta je v naprosto hrozné stavu a bude je stát ještě spoustu práce, než jí dají jakžtakž do pořádku.

Nový seriál s Jakubem Prachařem a Janem Dolanským.

Jenže právě v ten moment se na scéně zase objeví Dejv, což nevěští nic dobrého. Má plnou hubu velkolepých plánů, ale nakonec udělá v místním rádoby luxusním hotelu Grand sekeru 100 tisíc korun a uteče. Opět tedy akorát dostane své kamarády do průšvihu. Mike a Burák se ale zodpovědnosti nebojí a tak se nakonec se starým hoteliérem Tréble dohodnou, že si dluh odpracují. Plán na otevření vlastní hospody tak musí jít chvíli stranou, protože teď je čeká především tvrdá práce.

Hotel Grand ale není zdaleka jediným zajímavým podnikem ve městě. Pak je tu ještě oblíbená rodinná hospůdka U Slepiček, kterou vede sourozenecké duo Manka a Jarda. Ona rázná ženská a on ekonom s hlavou v oblacích, který sní o tom, že si vyrobí vlastní skvělé pivo. Oblíbená je i místní cukrárna. Tu si vyvzdorovala Klára s Verunkou. Klára je přitom jednou z dcer Leoše Trébla. Její rodina provozuje sousední hotel Grand, ale ona se s nimi prostě nějak nepohodla. Hlavně tedy z macechou. Posledním podnikem je večerka Vietnamce Hoang Van Liu, kterému často pomáhá i jeho dcera Hoang Hai Ahn.

V rádoby nóbl hotelu Grand bude docela sranda.

Tak takto se nám rozebíhá seriál Ohnivý kuře. Od své vysněné restaurace jsou Mike a Burák ještě hodně daleko, ale my jim budeme držet palce. Každopádně si do té doby užijeme opravdu spoustu srandy. A snad jednou i tu hospodu po dědečkovi dají dohromady, i když je to vlastně naprostá rujna. Co více jenom dodat, prostě si Ohnivý kuře pusťte a uvidíte sami. Kromě toho si seriál můžete koupit i na magazínu Cinemio.

Nám se seriál opravdu moc líbí a myslíme si, že je to opravdu poctivě a dobře udělaný seriál. Snad bude mít co nejvíce dílů. V televizi se Ohnivý kuře vysílá dvakrát týdně vždy v pondělí a středu v hlavních vysílacím čase. S tím si ale vy rozhodně nemusíte dělat hlavu. Vy si totiž můžete tento skvělý seriál přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Pro aktivaci přehrávače se stačí jenom přihlásit v horní části těchto stránek. Nic víc ani míň.

V. I. P. vraždy 4. díl online ke shlédnutí

Seriál V. I. P. vraždy 4. díl online ke shlédnutí a zdarma. Video s premiérovým pokračováním nového seriálu tv Prima je tady. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali novou epizodu z neděle 28. února 2016. Tato epizoda se jmenuje „Skvělé vyhlídky.” Tentokrát se bude vyšetřovat vražda mladé a krásné hospodyně Oxany. Najde detektiv Beran a jeho nová parťačka spisovatelka a psycholožka Klaudie vraha?!

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali nové pokračování V. I. P. vraždy 4. díl online. Video s touto epizodou je pro vás připraveno ke shlédnutí a ve výborné kvalitě. Právě tento díl se nám podařilo nahrát už s předstihem a díky tomu vám ho můžeme nabídnout jednoduše k přehrání. V. I. P. vraždy 4. díl jsou tady v HD kvalitě, která nabízí bezkonkurenčně detailní obraz. Stejně tak zvuk je čistý a výrazný. Z technické stránky tak na vás čeká opravdu skvělý zážitek.

Seriál V. I. P. vraždy 4. díl online ke shlédnutí.

Pokračování…

Na Vodě 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Na Vodě 3. online ke shlédnutí. Nový český komediální seriál je tady s nejnovější epizodou z neděle 21. 2. 2016. Rozhodně si ho nenechte ujít, navíc když si ho můžete přehrát přes internet přímo zde na této webové stránce. Dnešní epizoda se jmenuje „Notebook”. Hugo by rád našel práci, jenže to má jeden háček. Musí získat zpátky notebook, který mu byl ukraden.

Pokud hledáte místo, kde si můžete přehrát nejnovější třetí díl seriálu Na Vodě, tak přímo zde jste na té správné webové stránce. Tento nový díl jsme pro vás nahráli už s předstihem a připravili ho přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma. V našem streamu navíc nejsou žádné otravné reklamy ani nic podobného. Pro aktivaci se stačí pouze přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Na Vodě 3. díl online ke shlédnutí.

Pokračování…

Na vodě 2. díl online ke shlédnutí

Seriál Na vodě 2. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi video s teprve druhým pokračováním nového seriálu tv Nova z prostředí Libeňského ostrova. Kamarádům Hugovi a Honzovi tady začíná úplně nová životní etapa. Dnešní díl se jmenuje „Milej kluk” a v televizi měl oficiální premiéru v neděli 14. února 2016.

Nový komediální seriál Na vodě je tady se svým druhým dílem. I ten přinese zajímavé zvraty v životních situacích Huga a Honzy, ale hlavně vtipné momenty, u kterých se opravdu upřímně zasmějeme. Video s touto epizodou jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si tak můžete nový seriál přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Samozřejmostí je výborná kvalitě videa a také to, že vás u nás nebudou rušit žádné otravné reklamy. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Na vodě 2. díl online ke shlédnutí

Pokračování…