Pes ro(c)ku online

Film Pes ro(c)ku online ke zhlédnutí. Nová animovaná komedie pro celou rodinu už tady na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si jí budete moci pustit opravdu jednoduše a pohodlně přes internet. Je to opravdu hezký příběh od režiséra Ashe Brannona. Pevně věříme, že uchvátí i vás.

Příběh mladého psa Bodiho, který se stejně jako jeho otec má stát ovčáckým psem. Jenže ho to vůbec nebaví a po takové kariéře opravdu netouží. Jednoho dne se ale spousta věcí změní. To je den, kdy poprvé uslyší rockovou muziku. A od toho dne samozřejmě netouží vůbec po ničem jiném, než se stát slavným rockovým muzikantem. Takovým psem ro(c)ku. A můžete brát jed na to, že to myslí totálně vážně a že si přitom užijeme spoustu psiny.

Doporučujeme: Animovaný film Ferdinand

Hledáte další hodně povedený animák, u kterého se bude skvěle bavit celá rodina? V tom případě vám rozhodně můžeme doporučit film Ferdinand online, který je příběhem o kamarádství býčka a holčičky Niny.

Film Pes ro(c)ku online ke zhlédnutí.

Film Pes ro(c)ku měl premiéru v našich kinech ve čtvrtek 23. 2. 2017. Vy to ale nemusíte ani v tom nejmenším řešit. Ptáte se jak je to možné? Naprosto jednoduše, vy si totiž tento povedený snímek přehrajete online přes internet a budete se u toho opravdu královsky bavit. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže. Pojďte do toho a prostě si to užijte.

Zábavný animák pro celou rodinu.

Recenze

Za filmem Pes ro(c)ku stojí režisér Ash Brannon, který sice nemá moc zkušeností, ale o to více energie dokázal do tohoto filmu dát. Ostatně společně s Kurtem Voelkerem je i spoluautorem scénáře. Hudbu pak složil Rolfe Kent a herecké obsazení stejně nemá moc smysl rozebírat. To je přeci u nás stejně nakonec předabované.

Pes ro(c)ku online

Film Pes ro(c)ku si můžete přehrát přímo zde na těchto našich webových stránkách. Celé je to opravdu pohodlné a navíc zdarma. Neváhejte proto ani chviličku s tím, abyste si tento povedený animák pustili. Uvidíte, že hravě zabaví celou rodinu.

Závěr

Pes ro(c)ku je hravý a zábavný snímek, kterému nic nechybí. Hlavně samozřejmě velká dávka humoru a nadsázky, což je skvělý jednotící prvek, díky kterému film zaujme mladé diváky i jejich rodiče. Za nás dáváme jednoznačně palec nahoru a tento snímek můžeme jenom doporučit.