Lucie: Příběh jedný kapely (2016) online ke shlédnutí

Film Lucie: Příběh jedný kapely online pro vás. Nestává se moc často, že bychom vám doporučovali dokument, ale u výjimečně dorbých a nebo zajímavých kousků to přeci jenom uděláme. A přesně takový je podle nás film Lucie: Příběh jedný kapely od režiséra Davida Síse. Jedna z nejpopulárnějších skupin u nás toho má rozhodně co říci i mimo podium. Ačkoliv skupina dlouho spala, tak se nyní znovu vrací na podia. Lucie hrát umí a to dost dobře!

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali online ke shlédnutí film Lucie: Příběh jedný kapely. Nový český snímek Davida Síse a kameramana Jana Turka. V hlavních rolích samozřejmě David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák, P.B.CH. alias kapela Lucie. Snímek šel do českých kin od 7. 7. 2016, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velké starosti. My jsme ho totiž pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem pro vás máme v HD kvalitě, která nabízí nejenom velmi jemný obraz, ale hlavně kvalitní a jemný zvuk. To je u filmu, kde hraje důležitou roli hudba samozřejmě naprosto zásadní.

Film Lucie: Příběh jedný kapely online ke shlédnutí.

Pokračování…

Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa (2016) online ke shlédnutí

Film Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa online ke shlédnutí. Unikátní český dokument o jednom z nejsvéráznějších českých divadel, které vzniklo vlastně jenom náhodou a dodnes ho pohání čistá vášeň. Jenom málo scén se tak nesmazatelně zapsalo do kulturního povědomí jako právě tento podnik. Film natočila režisérka Olga Dabrowská, která se ujela i scénáře. Vznikl velmi komorní, ale přitom živý a zábavný dokument. Ostatně přesně takové je i samotné divadlo.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali opravdu jedinečný a neopakovatelný dokument. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Právě proto doufáme, že rozhodně nebudete zklamáni a půjde do toho s námi. Dokumenty přeci jenom nepatří mezi masově sledovaný žánr, ale tento snímek může zaujmout každého. Podívá se totiž nejenom do historie známého Divadla Sklep, ale hlavně vesele oglosuje současnost.

Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa (2016) online ke shlédnutí

Pokračování…