Výměna manželek 17. února 2016 – online ke shlédnutí

Nová Výměna manželek ze středy 17. 2. 2016 je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát pošleme zhýčkanou Ivanu, která nezvládá péči o malou domácnost a jedno dítě do velké rodiny Ireny, jenž má rovných sedm dětí!

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme nejnovější Výměny manželek z 17. února 2016. Dnešní díl bude opravdu hodně zajímavý a v mnoha ohledech i pikantní. Dobře nám ukáže, jak si někteří neumějí vážit své rodiny ani sami sebe. Bude to opravdu inspirativní výměna, kde si své role prohodí Ivana (49 let), která žije v malé panelákové domácnosti s manželem a jedním dítětem. Na druhé straně pak bude zkušená maminka Irena (37 let), která má rovnou sedm dětí a k tomu se ještě stará o rozlehlý dům.

Výměna manželek ze 17. února 2016 online.

Dnešní Výměna manželek tak bude opravdu hodně zajímavá a netradiční. Vy byste si jí tak neměli nechat v žádném případě ujít. Právě proto jsme jí ostatně přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Video s Výměnou u nás naleznete ve skvělé kvalitě a u nás si ho navíc můžete přehrát opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. A to je šance, kterou se opravdu vyplatí využít!

Ivana by si mohla žít celkem klidný a pohodový život. Malou domácnost má hned obhospodařenou stejně jako jedinou dcerku Nikolku, které je šest let. Mezi ní a jejím partnerem Jiřím, ale už v delší době panuje nepříjemné pnutí. Ivanku proto dramaturgové poslali do úplně jiné domácnosti a to paní Ireny. Ta má rovnou sedm dětí od nejstarší dcery Táni (17 let) až po nejmladšího pouze dvouletého Matýska.

Na Ivanu tak čeká teprve ten pravý shon. A brzy se ukáže, že problém je hlavně v ní. Nedokáže ani uvařit. Dokonce se jí podaří připálit i vajíčka. S novou rodinou se nechce žít a dokonce s nimi odmítá i jíst. Prý kvůli dietě, ale mezi řádky člověk čte úplně jiné důvody. To pro ráznou, ale fajnovou Irenu je Výměna manželek skoro jako dovolená. Své povinnosti má zmáknuté za pár minut a pak už si může jenom směle užívat. I když to jí ani tolik nebaví.

I dnešní Výměna bude opravdu hodně zajímavá!

A jak to celé dopadne? Samozřejmě docela vyhroceně. My ale nebudeme předcházet, protože si dnešní premiérový díl Výměny manželek ze 17. února 2016 jistě rádi pustíte s námi online. Určitě se bude hodně na co dívat. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Novou Výměnu si u nás navíc můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši.