Česká Pevnost Boyard online ke shlédnutí

Legendární Pevnost Boyard je tady s prvním českým vydáním. Skvělý soutěž se vrací, aby se v ní představili čeští hráči. To všechno v režii televize Prima. První díl se vysílal v sobotu 3. září 2016 v hlavním vysílacím čase. Máme se na co těšit? My věříme, že ano! Buďte u toho s námi a českou pevnost Boyard si s námi přehrajte na pár kliknutí myši. Máme pro vás nejnověji odvysílaný díl a postupně i všechny starší epizody.

Pevnost Boyard 2016 je zábavně soutěžní pořad natočený na legendární francouzské pevnosti mezi ostrovy Aix a Oléron v úžině Pertuis d’Antioche u západního pobřeží Francie. Soutěž se natáčí už od roku 1990. Teprve nyní nás ale čeká její ryze česká verze. První soutěžící budou navíc známé tváře jako Jakub Prachař, Vojta Kotek, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová nebo Hana Kynychová. Na ty čekají jako vždy různě složité úkoly plné adrenalinu. Dokážou v roli bojovníků získat poklad Otce Fouras.

Česká Pevnost Boyard 2016 online ke shlédnutí.

Kapitán Jakub Prachař bude muset řešit spoustu problémů. Od toho, že Kristýna Leichtové, jenž má hrozný strach z pavouků, se jimi v soutěži bude muset doslova brodit. Což je ale pořád ještě dobré, protože ještě méně oblíbení hadi tak zbyli na Agátu Hanychovou. Další problém byl třeba rovněž s Janem Dolanským, který byl z nového prostředí možná až příliš nadšený, což mu bránilo v koncentraci se na hru, což byl samozřejmě velký problém.

Pevnost Boyard je soutěž plná napínavých až extrémních soutěží, překonávání lidských možností a také známých osobností v situacích, které jinde jen tak neuvidíte. Jak to vypadá, tak nás čeká pořad, který bude rozhodně stát za to. Ani samotná výhra nemusí totiž nic znamenat, když nedokážete všemi deseti odnést co nejvíce zlaťáků. V našem případě půjde výhra samozřejmě na dobročinné účely a to do charitativní organizace Helppes.

První díl české Pevnosti Boyard 2016 vysílala TV Prima v sobotu 3. 9. 2016. Další epizody pak budou následovat každou sobotu minimálně po celý podzim, ale snad i déle. Na tenhle pořad jsme se opravdu hodně těšili, protože věříme, že nejenom my milujeme soutěže, které jsou plné plazení, skákání, lezení a také nechutných věcí. Samozřejmě nebudou chybět ani hádanky, přemýšlení a teamová spolupráce, protože bez toho se k zlatému pokladu prostě dostat nejde.

Česká Pevnost Boyard je show, která měla vždy perfektní atmosféru a to že jsou v ní nyní češi jí posunuje ještě dál. Tahle show se stala kultovní a televize se k ní rádi i po letech vracejí. Vždyť pro mnohé z nás je to vlastně vzpomínka na mládí, tak se ani není čemu divit. Bude to skvělá show, což vám můžeme s radostí slíbit už nyní. Pokud hledáte další podrobnost, tak se mrkněte například na CSFD.cz.

Na české soutěžící čeká spousta záludných a akčních úkolů.

Česká Pevnost Boyard shrnutí

Nová Česká Pevnost Boyard vypadá opravdu hodně zajímavě. Obsazení prvního dílu herci spojenými s TV Prima asi ničím zvlášť nepřekvapí. Protože se jedná o mladé lidi, tak dokázali udělat celkem slibnou show. To my opravdu dokážeme ocenit. Na pořad se dobře dívá a utíká doslova jako voda. Má napětí i atmosféru jakéhokoliv staršího dílu. Samozřejmě i legendární postava otce Fura byla počeštěna, ale i to rádi promineme. Video se soutěží pro vás máme ve výborné kvalitě přímo zde. Tak na nic už nečekejte a pojďte do toho.