Tajný život mazlíčků – online a zdarma

Napadlo vás někdy, co dělají naši čtyřnozí přátelé, když mi lidi nejsme doma? Tak přesně na to nám odpoví film Tajný život mazlíčků, který jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete tento opravdu hezký animovaný snímek přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Za zábavnou komedii pro celou rodinu stojí zkušení tvůrci filmů Já, padouch a Mimoni, které se řadí k nejúspěšnějším animákům poslední doby. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Právě zde pro vás máme možná nejlepší animovaný film letošního léta. Je to skvělá komedie Tajný život mazlíčků, který měla premiéru v českých kinech 11. 8. 2016. S tím si ale nemusíte dělat starosti, protože vy si jí budete moci přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. V anglickém originále se film jmenuje „The Secret Life of Pets” a slibuje nám 90 minut skvělé zábavy. To jsme si nemohli nechat ujít ani my a právě proto jsme film pro vás nahráli a připravili přímo zde na tomto webu ke shlédnutí.

Tajný život mazlíčků online a zdarma přímo zde.

Za filmem stojí zkušené režisérské duo Chris Renaud a Yarrow Cheney. Hlavně toho prvního můžete znát jako režiséra úspěšných prvních dvou dílů Já, padouch nebo třeba Loraxe. Za filmem stojí zkušené studio Dreamworks, které má opravdu kvalitní team, jenž stojí za nejlepšími animáky poslední doby. Scénář pak napsalo trio Ken Daurio, Cinco Paul a Brian Lynch. Za hudbou stojí Alexandre Desplat. Další informace hledejte na profilu filmu na CSFD.cz.

Ještě, než se ale pustíte do sledování filmu Tajný život mazlíčků, tak si ve stručnosti povíme o čem to vlastně bude. Hlavními hrdiny jsou Max a Katie. Max je hravý a zábavný pes a Katie zase jeho lidská panička. Tihle dva si velmi dobře rozumí. Dovedou se divoce bavit i klidně odpočívat. Zkrátka ideální dvojka. Jenže bohužel Katie má jako každý člověk také své povinnosti. Musí chodit do práce, nakupovat, starat se o své rodiče. Kvůli tomu bohužel není často doma. Max to musí nějak vydržet sám.

Ačkoliv mu je bez Katie smutno a trpělivě na ní čeká, tak si přeci jenom dovede svůj den zpříjemnit. Tak jako každý domácí mazlíček, totiž žije dvojí život, o kterém jeho panička vůbec nic neví. Společně s ostatními domácími zvířátky se dovede dobře bavit. Nebo si třeba dopřát i masáž od hnětacího mixéru.

Jenže Katie začne připadat, že je Max tak nějak sám. A tak si pořídí druhého psa, aby si mohli hrát. Tím psem je Baron. Bohužel už hned od prvního setkání je jasné, že Max a Baron si nesednou. Místo toho, aby se z nich stali přátele, tak jsou z nich úhlavní nepřátele. Ani jeden nepromarní příležitost, aby tomu druhému udělat nějaký problém. Nějakou botu, kterou ho opravdu hezky naštve.

Vtipná animovaná komedie pro celou rodinu.

Jedno z takových střetnutí, ale skoční dost neslavně. Max se při něm totiž ztratí. Skončí až v podzemí pod městem. A to rozhodně není úplně bezpečné místo. Vládne zde totiž tvrdou rukou šílený králík, jenž má doslova ďábelské plány. Naštěstí má Max dost kamarádů, kteří jsou rozhodnuti mu se vším pomoci a zachránit ho. Budou ale muset být opravdu rychlý, za pár hodin se má Katie vrátit domů.

Shrnutí filmu Tajný život mazlíčků

Tajný život mazlíčků je opravdu hodně povedené animovaná komedie. Po všech stránkách je to skvělý animák. Konečně tady máme film, u kterého se může pobavit celá rodina. Film je plný humoru, zábavného příběhu, který uteče jako voda a samozřejmě i po technické stránce je naprosto perfektní. Tomuto animované filmu se zkrátka vyčítá něco jenom hodně těžko. My vám ho zkrátka můžeme od srdce jenom doporučit a pevně věříme, že si ho přehrajete právě s námi. Tak na co ještě čekáte? Jdete do toho? My vám už jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.