Přehrát online film Mělčiny (2016)

Film Mělčiny online ke shlédnutí. Působivé americké, hororové drama Mělčiny už tady čeká jenom na vás. Napínavý snímek, kde proti sobě stojí mladá žena a žralok. Souboj dvou vůlí, který ale může vyhrát jenom jeden z nich. Takový je příběh očekávaného filmu režiséra Jaume Collet-Serra podle scénáře Anthony Jaswinského. V hlavní roli mladé, krásné a tvrdohlavé Nancy se nám ukáže Blake Lively. Tenhle film zkrátka musíte vidět.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Mělčiny, jenž měl svojí premiéru 11. 8. 2016. Je to opravdu působivý dramatický film. V mnohém minimalistický a přesto maximálně věrný a surový. Je to příběh o souboji mezi člověkem a žralokem, který snad trochu snese srovnání jenom s legendárními Čelistmi. Tenhle film zkrátka musíte vidět. Navíc nyní si ho můžete přehrát s námi opravdu pohodlně a zdarma. Nejenom další informace, ale i samotný film Mělčiny naleznete na našem partnerském magazínu Cinemio.

Přehrát online film Mělčiny přímo zde.

Film Mělčiny jsme pro vás přichystali v HD kvalitě. Film se nám totiž podařilo nahrát ještě před jeho oficiální premiérou. Díky tomu si ho můžete pustit opravdu maximálně pohodlně a zdarma. Ovládání našeho přehrávače zvládne snad úplně každý. Navíc se lehce přizpůsobí prakticky jakémukoliv zařízení. Je úplně jedno, jestli si s námi film přehrajete na moderní televizi nebo displeji mobilního telefonu.

Příběh filmu je vlastně maximálně jednoduchý. Máme tu mladou ženu jménem Nancy, která se potřebuje vyrovnat se svou minulostí. Hlavně tedy se smrtí matky. Proto se vydává v jejich šlépějích. Cesta jí vede na místo, kde byla její matka opravdu šťastná a o kterém velmi často vyprávěla. Je to krásná, ale odlehlá pláž. Je to skutečně snové místo. Nádherně jemný písek, klid, v dáli nádherná skaliska.

Nancy miluje surfování a tak jím chce trávit čas zde. Hned její první jízda se změní v horor. Když míjí dva sympatické kluky, tak to ještě tak nevypadá. O pár chvil později jsou ale napadeni žralokem. Prvního surfaře slupne jako jednohubku. Druhý k ní sice stačí doplavat, ale i jeho stáhne do mořských hlubin. Nancy alespoň stihne vylézt na malý výčnělek skály. Sem za ní žralok nemůže, i když je jasné, že má zálusk i na ní.

Obyčejné surfování se pro Nancy změní v boj o život.

Nancy je uvězněna na skále o rozměru sotva metr na metr. Nemůže se ani hnout. Je tady prostě jako ve vězení. Na druhou stranu je v bezpečí. Začíná tak souboj nervů, kdo z koho. Na první pohled se zdá, že situace Nancy je zoufalá, ale přeci jenom je to tvrdohlavá a hodně chytrá holka, která ví, že jí jde o život. V souboji se žralokem se proto rozhodně nedá zadarmo.

Jak to dopadne? Tak to už vám samozřejmě nemůžeme prozradit.

Shrnutí filmu Mělčiny

Mělčiny je opravdu působivé drama. V mnoha ohledech minimalistické, ale přitom nesmírně zajímavé. Opravdu dobře se na něj dívá a my jsme v tomto ohledu jenom rádi, že můžeme být u toho. Scénář filmu podle všeho dlouho ležel v šuplíku, než se ho ujal Jaume Collet-Serra. Tento španělský režisér ho dokázal vytěžit naprosto dokonale. Výsledkem je působivý dramatický film plný krásných záběrů a hlavně opravdu hutné atmosféry. To si zkrátka nemůžete nechat ujít. My pevně věříme, že právě i s námi. Právě proto jsme ostatně pro vás tento snímek přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Čeká vás opravdu ostrá zábava.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.