Přehrát online Můj kamarád drak (2014)

Film Můj kamarád drak online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet nový americký rodinný film. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na těchto webových stránkách. S námi si ho tak budete moc přehrát opravdu pohodlně a jednoduše. Je to příběh strážkyně parku, která nevěří na pohádky o drakovi, jež vypráví její táta. Ale jenom do doby, než potká tajemného kluka jménem Pete. Je to osamělý desetiletý chlapec, který tvrdí že má za kamaráda draka.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás sehnali film Můj kamarád drak, nebo chcete-li v anglickém originále Pete’s Dragon. Je to snímek zajímavého režiséra David Lowery, který už sice má na kontě hezkých pár filmů, ale rozhodně nepatří mezi ty známější režiséry. K filmu si dokonce napsal i scénář a to společně s Setonem I. Millerem. Vnukli tak život opravdu hezkému a po všech stránkách podařenému rodinnému příběhu. Další informace o filmu naleznete rovněž na webu CSFD.cz.

Krásný fantasy film pro celou rodinu.

Pohádkový film Můj kamarád drak šel do českých kin od 25. 8. 2016. Vy však toto datum nemusíte nijak blíže řešit. Díky tomu, že jsme film připravili exkluzivně pro vás si ho nyní můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Věříme, že je to příležitost, kterou si rozhodně nenecháte ujít. Video s filmem pro vás máme v perfektní kvalitě a díky streamování se navíc nemusíte vůbec o nic starat.

Příběh nás zavede na krásné severozápadního pobřeží Spojených států. Místní lesy jsou ještě divoké a neprostupné. Lidé jsou tu ale vlídní a přátelští. Jedním z nich je i pan Meacham, který se živí jako řezbář. Je to oduševnělý muž, který vyrábí úžasné věci. Kromě toho umí vyprávět i příběhy. Třeba ten o drakovi, který žije ve zdejším lesích. Děti mu visí doslova na jazyku a s velkou zálibou jeho historky poslouchají.

Jsou to ale přeci jenom pohádky. To si ostatně myslí i jeho dcera Grace, jenž se stala správkyní v místním národním parku. Jenže pak jednou potká Peta. Je to vlastně ještě docela malý klučina, kterému je asi 10 let. Je ale celý záhadný a prý vlastně ani nemá svojí rodinu. Tvrdí dokonce, že žije sám v lesích a jeho jediným společníkem je obrovský zelený drak jménem Elliot.

Aby toho nebylo málo, tak Petovo vyprávění naprosto souhlasí s tím, co vyprávěl o Drakovi Gracim otec. Grace to samozřejmě vrtá hlavou. Dokonce jí to nedá spát. Nakonec se tedy rozhodne chlapcovu historku ověřit. V tom jí má pomoci Natalie, což je 11-letá místní dívka, která je draky naprosto unesená. Společně se tedy vydávají do odlehlé části lesa, aby ověřili, co je na tom pravdy.

Přehrát online Můj kamarád drak (2014) přímo zde.

Shrnutí filmu Můj kamarád drak

Můj kamarád drak je opravdu hezký rodinný film. Je to pohádkový příběh, jak má být, ve kterém nechybí dobrodružství, humor ani láska. Je to vlastně docela nevinný film, který má však úžasný spád. Režisér David Lowery dokázal oživit krásný příběh, který má duši. Pevně věříme, že film zaujme i vás a budete se u něj bavit nejlépe jak jenom je to možné. My si myslíme, že tenhle příběh za to rozhodně stojí. Tak už na nic nečekejte a pojďte do toho s námi třeba právě hned teď. Video se snímkem Můj kamarád drak už na vás čeká online a navíc i zdarma.

Tento článek byl zařazen do rubriky Fantasy. Uložte si odkaz.