Přehrát online film Odvážná Vaiana (2016)

Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit nový animovaný film od studia Walt Disney. Bude to obrovské dobrodružství. Poplavíme se po moři až na samotný konec světa. A to myslíme opravdu maximálně vážně! Mladá dívka Vaiana musí zachránit svůj národ přes jistou zkázou. K tomu jí pomůže i statný a zábavný polobůh Maui.

Přehrát online film Odvážná Vaiana přímo zde.

Právě pro vás tady máme online ke zhlédnutí film Odvážná Vaiana! S námi si ho budete moci přehrát opravdu maximálně pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás připravili přímo zde na této webové stránce a čeká tady na vás doslova na pár kliknutí myši. Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 24. 11. 2016. Vy ale rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího kina. S námi si totiž můžete přehrát tento povedený film online. A to doslova na pár kliknutí myši. A to už je šance, která se skutečně vyplatí.

Za filmem stojí dvojice zkušených režisérů: Ron Clements a John Musker, jenž má na kontě celou řadu skvělých filmů. Hlavně tedy animovaných a určených pro děti. To jistě není žádná náhoda. Oba dva autoři se podíleli dokonce i na scénáře, což nasvědčuje tomu, že nás čeká opravdu velmi vyladěný a zábavný film.

Mladá dívka Vaiana musí zachránit svůj lid.

Příběh se točí kolem mladé dívky jménem Vaiana. Je to sice ještě holka, ale ničeho se nebojí. Do každého dobrodružství jde čelem a nedělá jí to skutečně vůbec žádný problém. Teď ale bude muset ukázat co v ní ve skutečnosti je. Její lid totiž stojí před jistou zhoubou a ona se bude muset vydat do neznáma, aby ho zachránila.

Možná náhodou, možná řízeným osudu potká Vaiana také kdysi mocného poloboha Mauiho. Je to sice velký výtaha, ale jinak opravdu hodný a zábavný společník. Tihle dva se dají brzy dohromady a stanou se z nich doslova nerozluční přátelé a kamarádi. Maui naučí Vaianu jak stavět lodě a plavit se po moři. Díky tomu se můžou vydat na opravdu ohromující plavbu na moři. Je to asi jediná cesta jak zachránit Vaiany lid.

Na moři nás čeká spousta dobrodružství. Ať už to bude setkání s magickými bytostmi a nebo mocnými příšerami. Se všemi se naši hrdinové budou muset vypořádat. Na některé zabere důvtip a inteligence, jindy zase budou muset použít i trochu svalů. Každopádně to bude celé opravdu úžasná plavba plné dobrodružství. A na konci všichni zjistí to nejdůležitější, kdo jsou oni sami.

Hezký animovaný film od Disneyho pro vás.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa shrnutí

Odvážná Vaiana je opravdu hezký animovaný film pro celou rodinu. Nechybí mu dobrodružství ani velká dávka humoru. Samozřejmostí je i prvotřídní zpracování, jak jsme u Disneyho zvyklý. Výsledkem je opravdu maximálně a do detailů propracovaný animovaný film, který rozhodně musíte vidět. Nejlépe s celou rodinou. Ani my nechceme zůstat stranou a právě proto jsme vám tento skvělý snímek přichystali online ke zhlédnutí. Pojďte si s námi pustit Odvážnou Vaianu na pár kliknutí myši. Určitě se budete skvěle bavit!