Kung Fu Panda 3 – online a zdarma

Film Kung Fu Panda 3 online ke shlédnutí. Legendární animák je zpátky s dalším pokračováním. Určitě se máte hodně na co těšit! Video s filmem si u nás můžete přehrát opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Urostlý panda Po se přeci jenom stal mistrem bojových umění. Na Poa čekají velké dobrodružství. Najde ztraceného otce, kterého nikdy nepoznal. Vydá se do pandího ráje, aby poznal zbytek rodiny, ale v patách mu neustále budou padouch Kai s tajemnými schopnostmi.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film Kung Fu Panda 3, který měl svojí premiéru v českých kinech 17. Března 2016. Je to opravdu povedená animovaná komedie pro celou rodinu, tak jako ostatně oba předešlé díly. Dokonce si troufám říct, že je to jeden z nejlepších animovaných filmů tohoto roku. Snímek natočilo režisérské duo ve složení Jennifer Yuh a Alessandro Carloni. Pevně věříme, že se u tohoto snímku budete skvěle bavit i vy a to hezky od začátku do konce.

Film Kung Fu Panda 3 online a zdarma.

Film Kung Fu Panda 3 pro vás máme online ke shlédnutí a ve výborné kvalitě. Snímek jsme pro vás nahráli už s předstihem a jenom díky tomu vám ho můžete nabídnout v HD rozlišení a zdarma. To je opravdu jedinečná příležitost, kterou byste rozhodně měli využít. Ovládání naše streamovacího přehrávače je navíc tak jednoduché, že to musí zvládnout snad úplně každý.

A jaký příběh si pro nás studio DreamWorks připravilo tentokrát? Z Poa se stal velmi uznávaný bojovník a mistr Kung-fu. Jako každý takový je ale pouze na začátku své cesty. Výcvik opravdového bojovníka nikdy nekončí. Stále se musí vzdělávat a překonávat své limity, aby rostl duševně, ale i ve fyzických výkonech.

Poovo studium ale naruší velmi nečekané setkání. Dorazí za ním totiž jeho otec. Toho, kterého celý život neviděl. Po je z toho štěstím bez sebe. A to není ani zdaleka všechno. Jeho otec ho chce vzít i za zbytkem rodiny. Je to právě nevyjasněný původ, který našeho pandího bojovníka vždycky velmi trápil. Společně se tedy vydají na cestu do pandího ráje, což je místo obývané výhradně pandami. Po konečně poznává svůj domov. Místo odkud pochází. A zjišťuje, že ve své žravosti rozhodně není sám.

Po musí zachránit vesnice plnou nevinných pand.

Jenže právě toto místo se nyní ocitá v ohrožení. Velmi vážně hrozí, že bude Pandí domov nadobro zničen. Své prsty v tom má mistr Kai. Opravdu hrozný zloduch, který likviduje jednoho mistra Kung-fu za druhým, jenom aby sám získal co největší moc. Teď je na řadě Poova vesnice. Pokud on nenaučí všechny tomuto pradávnému bojovému umění, tak bude zřejmě definitivně vymazána z povrchu země.

Takový je film Kung Fu Panda 3 od studia Dreamworks, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí. Kung Fu Panda je opravdu povedený animák pro celou rodinu. Děti pobaví pohádkový příběh a dospělé zase obrovská porce humoru. Zkrátka skvělý film jak má být. Před tvůrci filmu v čele se scénáristy Jonathanem Aibelem a Glennem Bergerem smekáme klobouk a tento film vám rozhodně můžeme všemi deseti doporučit. Pokud se o něm chcete dozvědět něco více, tak můžete také navštívit jeho profil na CSFD.cz.

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.