Přehrát online film Lovecká sezóna: Strašpytel

Přehrajte si přes internet snímek Lovecká sezóna: Strašpytel. Oblíbená animovaná série se dočkala dalšího pokračování, jenž rozhodně musíte vidět. Lovecká sezóna je skvělý animovaný film, který dokáže zaujmout malé diváky a rozesmát ty velké. Film režíroval zkušený David Feiss. A jaké dobrodružství čeká na Grizzlyho Booga tentokrát? Vypadá to, že se v divočině přestává líbit. Dokonce se v lese bojí. Jeho kamarádi v čele s Elliotem se mu rozhodnou pomoci. I když to bude místy bude docela drastické.

Lovecká sezóna: Strašpytel je tady! Nová animovaná komedie, která vás zaručeně okouzlí. První film měl premiéru v roce 2006 a aktuální Strašpytel, kterého pro vás tady máme, je v pořadí už čtvrtým filmem. V českých kinech pak měl premiéru 8. 09. 2016. S tím se ale nemusíte nijak blíže zabývat, s námi si totiž tento snímek pustíte na pár kliknutí. Video s filmem jsme pro vás získali na pár kliknutí myši. Samozřejmě všechno v excelentní audiovizuální kvalitě. A také s českým dabingem, protože ten je u dětských filmů opravdu mimořádně důležitý. Pokud vás zajímá více o režisérech, scénáristech a dalších lidech, jenž se podíleli na nové Lovecké sezóně, tak se určitě podívejte na CSFD.cz.

Film Lovecká sezóna: Strašpytel k přehrání pro vás.

A o čem to celé bude? Opět se setkáme s našim oblíbeným medvědem Boogem a jeho přáteli. Boog je medvěd Grizzly a po mnoha peripetiích s životem v zajetí se konečně přestěhoval do divočiny. Tady spokojeně žije s losem Elliotem jeho rodinou a dalšími přáteli. Jenže jeden na první pohled nevinný letní večer u ohně všechno změní.

Elliot je mistr ve vyprávění příběhů a u letního táboráku proto vytáhne své hrůzostrašné historky. Vypráví o děsivém vlkodlakovi, který tyranizuje celé okolí. Zatímco jeho malé děti z toho mají srandu, tak Boog se doslova klepe strachy. Nakonec to nevydrží a musí utéct. Je jasné, že tenhle medvěd má nervy doslova na pochodu. Najednou se bojí každého stínů a vůbec život v divočině mu připadá strašně nebezpečný. Jemu, který patří k největším a nejnebezpečnějším zvířatům. Boog dokonce začne uvažovat, že se nechá dobrovolně zajmout, aby mohl žít v zajetí.

Elliot a jeho další přátele to ale nemohou dopustit. Rozhodnou se Boogovi pomoci. To samozřejmě nebude ani trochu jednoduché, ale je to výzva které jsou ochotni se postavit. Čeká je tak dobrodružná výprava, na které musí Grizzlyho vystrašit natolik, aby se postupně přestal bát. Pro ně to může být i celkem nebezpečné, každopádně pro nás to bude jedině skvěle zábavné. Jsme přímo nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento příběh vám nabídnout k přehrání. Samozřejmě to nakonec dopadne dobře, ale jak přesně už vám říci nemůžeme.

Medvěd Grizzly Boog se začal bohužel bát.

Hodnocení filmu Lovecká sezóna: Strašpytel

Lovecká sezóna: Strašpytel je povedený animák pro celou rodinu. Zatímco předešlé díly byly možná tak trochu v ústraní, tak tento se dostává na opravdovou špičku. Svou nemalou roli na tom jistě má i angažmá režiséra Davida Feisse, jenž má mnoho zkušeností především s animovanými seriály. Stejně tak Carlos Kotkin odvedl na scénáři opravdu pořádný kus práce. Příběh Strašpytle je zábavný a celkově povedený. Nechybí dialogy, ani různá roztomilá zvířátka. Nějaké vady se nám hledají opravdu jenom těžko a tak je ani hledat nebudeme. To podstatné přeci je, že s námi si můžete přehrát tento snímek opravdu jednoduše a zdarma. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Hezkou zábavu vám všem.

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.