Doba ledová: Mamutí drcnutí – online a zdarma

Film Doba ledová: Mamutí drcnutí online pro vás. Nový pátý díl Doby Ledové nebo také hezky v originále Ice Age 5 je tady. Oblíbená animovaná komedie se dočkala svého dalšího pokračování, které si rozhodně nemůžete nechat ujít. A proč? Čeká vás skvělá zábava pro celou rodinu. Mumut Manny, šavlozubý tygr Diego a upovídaný lenochod Sid totiž umí pobavit za každý okolností. S tímto novým filmem si tvůrci dali opravdu hodně záležet a jenom díky pro nás připravili opravdu perfektní zábavu.

Doba ledová patří mezi nejlepší animované filmy jaké byly natočeny. Je to skoro až neuvěřitelné, ale první díl vznikl už v roce 2002. Nyní téměř po patnácti letech tady už máme páté pokračování, které volně navazuje na předchozí příběhy chytrého a milého mamuta Manyho, na první pohled drsného tygra Diega i nešiku lenochoda Sida. Samozřejmě nemůžou chybět ani další jejich kamarádi mamutice Ellie a Broskvička, vačičáci Crash a Eddie a hlavně veverka Scrat, které se stále honí za svým želudem. Tentokrát s tím jako už mnohkrát Scrat napáchá hodně škody.

Doba ledová: Mamutí drcnutí online a zdarma pro vás.

Video s filmem  Doba ledová: Mamutí drcnutí jsme si nemohli v žádném případě nechat ujít. Právě proto jsme ho nahráli a připravili pro vás online ke shlédnutí. Vy si ho nyní budete moci přehrát s námi přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Tady opravdu není moc řešit, protože tak snadno se jinde k filmu nedostanete. A kdo by chtěl v létě marnit čas běháním do kina. Nová Doba ledová na vás čeká online také na stránkách našeho partnerského magazínu Premiera.

Příběh se opět točí kolem party, kterou jsme vám ostatně už znovu představili v předchozích odstavcích. I tentokrát jsou naši hrdinové ve vážném ohrožení. Veverčák Scrat se totiž v honbě za svým zamilovaným žaludem dostal až do vesmíru. Tady bohužel drcnul do jedné věci, ta drncla do další a tak to ještě chvíli pokračovalo, než se dal do pohybu obrovský asteroid. Takový, který je možná tak velký, že zničí celou Zemi.

Naši přátelé ale na tento moment nehodlají jenom tak čekat. Naděje na záchranu tu přeci jenom je. Musí se vydat do tajemné země Geotopia, kde by podle všeho měli objevit útočiště. Jak už asi tušíte, tak to bude dlouhý výprava plná nebezpečí, divoké akce, ale také humorných karambolů. Naši přátelé to nebudou mít lehké, ale snad nakonec úspěšně dojdou k cíli. K tomu by jim mělo pomoci už jenom to, že jsou to opravdový přátele, kteří si dovedou navzájem hodně pomoci.

V pořadí už pátý díl legendárního animáku.

Shrnutí filmu Doba ledová: Mamutí drcnutí

To je to hlavní, co byste měli o filmu Doba ledová: Mamutí drcnutí vědět. Podle nás je to opravdu hodně povedený a zajímavý film se vším všudy. Čeká nás skvělý animák, který dokáže rozesmát dospělé a zaujmout děti barvitým příběhem i roztomilými zvířátky. Zkrátka ideální film, na letní prázdninovou pohodu. Pojďte mu dát šanci i s námi a dobře se bavte. Celých 95 minut filmu jednoznačně stojí za to. Víc k tomu už nemáme co říci.

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.