Zootropolis: Město zvířat (2016) online a zdarma

Americká animovaná komedie Zootropolis: Město zvířat online ke shlédnutí. Nový super zábavný film pro celou rodinu. Přesně takový je snímek Zootropolis od režisérského dua Byron Howard a Rich Moore. Je to příběh jednoho opravdu netypického velkoměsta, které je celé obýváno jenom zvířaty. Najdeme tu všechno co má správné velkoměsto mít a kromě toho i zajímavé čtvrti, kde se střídá vyprahl sahara s promrzlou tundrou.

Chcete se pobavit s celou rodinkou u filmu, který bude dobrodružný i vtipný zároveň? Tak to vám rozhodně můžeme doporučit snímek Zootropolis: Město zvířat, který má opravdový spád. Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 3. Března 2016, ale tím se vy nemusíte nijak blíže zabývat. S námi si totiž můžete tento skvělý film přehrát pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu velmi výjimečná nabídka, která je nutné brát v úvahu. Film jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě přímo sem na tyto webové stránky.

Zootropolis: Město zvířat (2016) online a zdarma ke shlédnutí.

Příběh nás zavede do jednoho opravdu netypického velkoměsta jménem Zootropolis. Na malém místě žijí všechny možné druhy zvířat z celého světa. Celkem klidně a pokojně pracují a snaží se vychovávat své děti. Samozřejmě jako v každém jiném městě i tady mají své problémy a soužití různých druhů občas skřípe. Obzvláště když někteří obyvatelé jsou z tropické jungle a jiní zase z mrazivého severu. To se není čemu divit, že takový lední medvěd by půl roku spal, zatímco jeho sousedi šimpanzi by se raději bavili od rána do večera.

Na to, aby byl v Zootropolisu klid dohlíží místní zkušená policejní hlídka. Často nemá zrovna lehkou práci. Nyní má ale dostat novou posilu. Tou je sympatická strážnice Judy Hopkavá. Jak už asi tušíte podle jména, tak patří mezi králíky. Judy plní své poslání s úsměvem na tváři a nutno dodat, že i celkem úspěšně. Jenže v uspěchaném velkoměstě není na tento přístup kolikrát vůbec čas. Navíc jsou na stanici samá velká zvířata, která mají spíše blíže k represím.

Judy touží všem ukázat, že i ona je dobrá policistka a i její metody jsou stejně dobré jako kohokoliv jiného. Proto se sama vrhne do velmi tajemného a těžkého detektivního případu. I když to znamená, že si jako parťáka musí vzít mazaného lišáka Nicka Wilda. Je to sice také schopný detektiv, ale spolupráce s ním je mírně řečeno komplikovaná a moc ostatních zvířat s ním proto vůbec nechce pracovat. Podaří se této dvojice nakonec případ rozlousknout.

Na detektivku Judy Hopkavou čeká velký policejní případ.

Film Zootropolis: Město zvířat jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Je to opravdu hezký film. Jestli nám nevěříte, tak se stačí jenom podívat na CSFD.cz. To je opravdu jedinečná příležitost, kterou se vyplatí využít. Zootropolis je opravdu hezký animák, který nadchne celou vaši rodinu. Tak už si ho konečně pusťte a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.