Film Hledá se Dory – online a zdarma

Animovaný film Hledá se Dory online ke shlédnutí. Pojďte si s námi i vy pustit netrpělivě očekávanou animovanou komedie pro celou rodiny Hledá se Dory. Film od studia Pixar, na který jsme čekali opravdu hodně dlouho a na snímek, který má ambice se stát jedním z nejúspěšnějších filmů letošního roku. A jelikož má v hlavní roli sympatickou zapomětlivou rybičku Dory, tak se mu to může i podařit. Film režíroval Andrew Stanton, který je ostatně i autorem scénáře. Snad se bude líbit i vám.

Pro všechny milovníky legendárního animáku Hledá se Nemo tady máme jeho netrpělivě očekávané pokračování, které šlo do českých kin od 16. 6. 2016. To je celkem sympatické datum pro premiéru tak očekávaného filmu. Jistě nejenom vaše děti si zaslouží za odměnu za dobré vysvědčení tenhle film vidět. Hledá se Dory je povedený animák pro celou rodinu. Je to animovaná komedie, která v sobě má i velký kus dobrodružství a napětí. Rodinný film, který může spolehlivě bavit malé i velké.

film_hleda_se_dory_2

Za filmem Hledá se Dory stojí zkušený Andrew Stanton. Ten má na kontě mnoho největších úspěchů Pixarů od legendárního Příběhu hraček přes Příšerky s.r.o. a mimo jiné také Hledá se Nemo z roku 2013. Nyní tedy po 13 letech přichází s opravdu velmi očekávaným a našlapaným pokračováním. Čeká nás 90 minut doslova našlapaných opravdovou zábavou.

Film Hledá se Dory (v anglickém originále Finding Dory) jsme pro vás nahráli už s velkým předstihem. Právě díky tomu vám nyní můžeme film nabídnout zdarma ke shlédnutí přímo zde na těchto našich webových stránkách. S námi si animák můžete pustit opravdu jednoduše. Navíc vás určitě nezklame ani kvalita obrazu i zvuku, protože Hledá se Dory pro vás máme v prvotřídní HD kvalitě. Film Hledá se Dory online naleznete rovněž v magazínu Cinemio.

Nyní už se ale pojďme podívat na příběh. Na korálovém útesu je klid a spokojenost. Žije tu klaun Nemo se svým otcem Marlinem i kamarádkou Dory. Jednoho dne se ale Dory rozpomene. A to je skoro zázrak, protože Dory si toho obecně moc nepamatuje. Tentokrát, ale přijde na to, že má rodiče, na které kdysi úplně zapomněla. No a teď je musí stůj co stůj najít. Své kamarády Nema a Marlina nemusí dlouho přemlouvat a společně se vydají hledat rodiče klidně přes polovinu širého Oceánu.

Dory si rozpomněla, že její rodiče musí být ve známém akváriu v Kalifornii. Tady se jenom tak mimochodem také léčí nemocní mořští živočichové. Dory je velmi odvážná rybka, která jde do všeho po hlavě a tak se nakonec do akvária dostane. A to prosím úplně sama. Rodiče zde sice nenajde, alespoň jí tu však dělají společnost tři prapodivní mořští tvorové. Je to naštvaná chobotnice, která si nechává říkat Hank. Pak samec Běluhy Bailey, který je smutný z toho, že si myslí že nedokáže rozumět echolokaci no a posledním obyvatel je velryba se sympatickým jménem Naděje.

Dory je tak trochu popletená rybička.

Teprve až zavřená v akváriu Dory dojde, co je na světě to nejdůležitější, a že rodina jsou prostě občas lidé, které máme kolem sebe, i když to nejsou naši biologičtí příbuzní. Každopádně její staří kamarádi ji už hledají. A ti nový jistě také rádi pomůžou. To by bylo, aby Dory nakonec nebyla šťastná.

To je ve zkratce to hlavní o filmu Hledá se Dory, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. My věříme, že tuto šanci co nejdříve využijete a budete se dobře bavit s námi. Podle nás se film skutečně povedl a můžeme vám ho upřímně jenom doporučit. Čeká na vás opravdu nevšední jízda plná zážitků a zajímavých situací z podmořského světa. Animace i zvuk jsou samozřejmě maximálně na výši, jak je ostatně u Pixaru už jistý standard. Prostě si film Hledá se Dory pusťte s námi a dobře se bavte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Animák. Uložte si odkaz.