Přehrát online Všechno nebo nic

Česká komedie Všechno nebo nic online pro vás. Přehrajte si přes internet opravdu zábavnou romantickou komedii, která vám dá zapomenout na všední shon. Je to příběh dvou kamarádek a jednoho gay,kteří spolu pracují v jednom knihkupectví a zoufale touží po tom najít skutečnou lásku.

Přehrát online Všechno nebo nic přímo zde.

Nejenom pro milovníky českého filmu tady máme skvělou novinku v podobě snímku Všechno nebo nic. Natočila ho mladá režisérka Marta Ferencová původem ze Slovenska. Do tvorby filmu dala opravdu hodně a na výsledku je to hodně znát. Film vznikl na motiv knihy Evy Urbaníkové. Do podoby filmu ho přepracovala sama autorka společně s paní režisérkou. Vy si nyní můžete komedii Všechno nebo nic přehrát online přes internet přímo zde na této webové stránce. Můžete se spolehnout na luxusní HD kvalitu, která zaručuje maximální detaily i krásně čistý zvuk.

Recenze filmu

Marta Ferencová patří mezi poměrně mladé filmařky. Dlouhou dobu se věnovala jenom seriálům, kterých natočila na Slovensku asi pět. V roce 2016 ale přešla i na filmy, kdy debutovala svojí pohádkou Řachanda. Nyní je tady se svým druhým filmem, jenž snad také sklidí nemalý úspěch.

Příběh filmu je takový skoro obyčejný a vychází z každodenního života. Z toho, co prožívá mnoho z nás. Všechno se točí kolem dvojice kamarádek. Vanda a Linda si plní svůj sen, když si otevřeli v centru města své malé knihkupectví. Na prahu třicítky jsou konečně svými vlastními pány a můžou si dělat cokoliv budou chtít. Tedy samozřejmě v rámci svých povinností.

Nová česká romantická komedie.

Je to útulný krámek s jedním zaměstnancem, kterým je gay Edo. Je to velmi tichý a citlivý kluk, který to nemá hlavně se vztahy vůbec lehké. O moc lépe na tom, ale nejsou ani Linda a Vanda. Každá je sice úplně jiná, ale ve výsledku je to, jak když nula od nuly pojde. Prostě ani jedné se zatím nedaří najít toho pravého. Linda je rozvedená a stará se o svou malou dcerku. Je možná až příliš vzdělaná a občas se zdá, že až skoro upjatá. Bere svojí práci totiž docela vážně. To Vanda je její úplný opak. Je to uragán, který doslova září energií a láká k sobě všechny muže okolo. Skoro jako magnet. Milostných zkušeností má tak sice na rozdávání, ale ani to jí nepřiblížilo k nalezení toho jednoho pravého muže.

Snímek režisérky Marty Ferencové.

Jak už asi tušíte, tak nám ještě něco chybí. Jsou to partneři, pro celou naší trojici. A ti se skutečně objeví. Na první pohled to budou velmi zajímavé partie. O Lindu se začne ucházet bohatý a charizmatický developer Jakub, Vandu si vyhlédne její bývalý profesor z výšky, jenž je velmi sečtělý a inteligentní. No a Edo najde krasavce jménem Leo, který mu převrátí život úplně naruby. Budou to skutečně ti pravý? Na to se nás neptejte, protože vám to prozradit nemůžeme. Každopádně vás čeká neskutečná a opravdu zábavná jízda, jež rozhodně stojí za to!

Přehrát online Všechno nebo nic

Video Všechno nebo nic online. Přehrajte si jednoduše přes internet následující video. Snad vás tato nová česká romantická komedie zaujme alespoň z poloviny tak jako nás.

Závěr

Jak zhodnotit film celkově? Všechno nebo nic se nám opravdu hodně líbilo. Není to žádný vysoce umělecký a hluboký film, ale prostě zábavná komedie na odreagování. Film u kterého se zkrátka pobavíte a strávíte příjemné chvilky, jenž vám dají zapomenout na váš všední den. A je to jenom dobře. Protože takové momenty oddechu potřebujeme bez výjimek všichni. Tohle je zkrátka poctivý český film, přestože ho udělala slovenská paní režisérka. Film Všechno nebo nic zkrátka doporučujeme a pevně věříme, že si ho pustíte právě s námi!