Café society (2016) online ke shlédnutí

Film Café society online ke shlédnutí a zdarma. Pojďte si přehrát přes internet nový film Woody Allena. Fenomenální režisér, scénárista a herec ani ve svých 80 letech nekončí se svou tvorbou. Naopak si pro nás každý rok chystá nové a zajímavé projekty. Film Café society bude opět zajímavým mixem komedie, dramatu a romantiky. Filmy Woody Allena mají zkrátka od každého trochu a stále dovedou zaujmout něčím novým.

Café society (2016) online ke shlédnutí.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali film Café society. S námi si ho budete moci přehrát přímo zde na této webové stránce a to opravdu pohodlně a zdarma. Café society vypadá po všech stránkách jako opravdu zajímavý film a my pevně doufáme, že si ho s námi nenecháte ujít. Jak už je u Woody Allena dobrým zvykem, tak i k tomuto snímku si sám napsal scénář. Díky tomu můžeme čekat na po všech stránkách opravdu dobře odladěný film. Pokud chcete vědět více, tak se podívejte na CSFD.cz.

Film Café society měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 22. 09. 2016. Vy však toto datum nemusíte nijak blíže zkoumat nebo se jim vůbec zabývat. My jsme si pro vás totiž tento snímek přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Ano je to tak. S námi si ho přehrajete online kdykoliv se vám zamane. Samozřejmostí je, že vám film přinášíme v perfektní kvalitě a zdarma.

Nový film režiséra Woody Allena.

A o čem je příběh filmu? Hlavním hrdinou je Bobby z Bronxu. Už je samotné jméno této New Yorské čtvrti dává tušit, že to není zrovna klidné místo. Boby vyrůstal v typické zdejší rodině. Matka s otcem se akorát věčně hádali, když tedy zrovna nebyly zpití namol. Jeho bratr Ben se stal typickým zdejším gangsterem, který všechny problémy řeší jenom hrubou silou. Na první pohled tedy toxické prostředí s jedinou možností záchrany v podobě útěku.

Bobby se tak rozhodně přestěhovat do L.A. Shodou okolností tady má strýčka, který pracuje v Hollywoodu a on se tak rozhodně pro něj dělat poslíčka. Je to úplně jiný svět. Strýček Phil je agentem filmových hvězd a má pod sebou ty nejzářivější star. Svět slávy, luxusu a bohatství. Bobby je nadšený a sám tak hltá večírky, filmy a mnohé další akce, jenž se okolo filmu točí.

Brzy se dokonce zamiluje. Jeho vyvolenou je další z asistentek jeho strýčka. Jmenuje se Vonnie a je opravdu krásná a nádherná. Má to ale háček. Vonnie je už zadaná, takže Bobbymu nabídne pouhé kamarádství. Jenže tomu nestačí a proto se rozhodne vrátit domů do New Yorku.

Z jeho bratra Bena se mezitím stalo velké zvíře. Otevřel si vlastní noční klub Les Tropiques, který si získal obrovskou popularitu. Bobby se nakonec nechá zaměstnat u bratra. Jednoho dne se seznámí s krásnou Veronikou z lepší rodiny. Následuje svatba a záhy po ní i miminko. Bobby vypadá maximálně spokojeně. Jednoho dne se ale v Les Tropiques objeví Vonnie a všechno bude jinak.

Podaří se Bobbymu z Bronxu prosadit?

Shrnutí filmu Café society

Film Café society je opravdu hodně zajímavým počinem. Tento film ze života opravdu stojí za shlédnutí. Právě proto ho tady máme online. S námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma. Café society je zamotaný příběh ze zajímavých prostředí. A samozřejmě také se zajímavými lidmi. Jestli je někdo, kdo umí geniálně vystihnout různé lidské charaktery, tak je to právě Woody Allen. Bobby v podání Jesse Eisenberga je opravdu charizmatický hrdiny s mnoha přednostmi i slabostmi. Člověk opravdu nemá problém se s ním ztotožnit. A možná i to je nejsilnější stránkou tohoto filmu. Víc už k tomu nemáme co říci. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!