Matky na tahu (2016) online ke shlédnutí

Film Matky na tahu online ke shlédnutí pro vás. Video s novou americkou komedií je tady pro vás připraveno k přehrání. Bude to bláznivá jízda, plná party a zábavy. I zasloužilé a starostlivé matky totiž občas potřebují upustit páru. Prostě se bavit. Jenže umí to vlastně ještě po těch dlouhých letech, kdy na plný úvozek pracovali jako mámy? To už uvidíte v novém snímku režisérské dvojice Jon Lucas a Scott Moore. Pojďte se na to mrknout s námi.

Exkluzivně na této webové stránce jsme přichystali online ke shlédnutí film Matky na tahu. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. To je opravdu lukrativní možnost, jenž byste rozhodně měli zvážit. Film měl svojí premiéru 4. 8. 2016. V našich kinech ho čekají jistě velké úspěchy, ale na druhou stranu si ho můžete přehrát s námi v pohodlí vašeho domova.

Matky na tahu (2016) online ke shlédnutí

Celé je to opravdu jednoduché, protože film Matky na tahu (v anglickém originále Bad Moms) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Video je samozřejmě v opravdu velmi vysoké kvalitě, která vám dovolí užít si maximálně každý detail.

A o čem je příběh filmu? O partě žen, které jsou na první pohled dokonalé. Jsou krásné, zábavné, mají dobré práce i krásné rodiny, o které se láskyplně starají. Skutečnost je ale někde úplně jinde. Ve skutečnosti jsou to vystresované ženy, které jsou neustále v jednom kole. Stále musí pracovat nebo se za něčím hnát. Závidí ženám co se ještě pečlivěji starají o své děti a nebo také vůbec nestarají.

Jednoho dne to v nich ale bouchne. Proč by chvíli nemohli být zlobivými matkami. Své děti sice stále milují a budou se o ně starat, ale proč tu péči tak hrotit. I třídní schůzka se přeci dá udělat zábavnou formou. Třeba jako jeden velký mejdan. A u toho rozhodně musíte být. Právě proto jsme vám tento skvělý film přichystali online ke shlédnutí. Čeká nás bláznivá komedie o partě matek, které se doslova utrhly z řetězu. Jak to vypadá, tak umět se bavit nezapomněli.

Film natočilo režisérské duo Jon Lucas, Scott Moore, kteří jsou rovněž autoři scénáře. Za kameru se postavil Jim Denault a hudbu složil Christopher Lennertz. Pokud vás zajímají další encyklopedické informace, tak se určitě podívejte na CSFD.cz, kde jsou rovněž i recenze od diváků.

I matky občas potřebují upustit páru a jenom se bavit.

Shrnutí filmu Matky na tahu

Film Matky na tahu je opravdu zábavnou komedií. Aby také ne, když za ním stojí tvůrci legendární Pařby ve Vegas. Je to zábavný snímek o partě matek, které jsou jako utržené z řetězu. Už mají dost každodenního kolotoče a stereotypu. Proč by nemohli být matkami a zároveň žít i svůj život. Můžou takové být a proto se rozhodli dělat to, co je baví. Dokážou to pořádně rozjet. Samozřejmě se tak dostávají do spousty opravdu bláznivých situací, které nás budou hodně bavit. Matky na tahu je zkrátka perfektní komedie. Možná jedna z nejlepších letošního léta. My vám tak tento film můžeme opravdu jenom doporučit. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.