Přehrát online film Komici s.r.o.

Film Komici s.r.o. online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet zábavnou road show komedii režiséra Juraje Šimonoviče. Čeká vás exkluzivní výlet s partou ve složení: Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Tomáš Matonoha, Ester Kočičková, Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy a samozřejmě také skvělý Richard Nedvěd. Nejlepší naši komici brázdí Českou republiku a baví lidi. Ale baví se i oni sami. A to v zákulisí svých vystoupení a dost fest. Šílený vhled do pouti této ujeté party si rozhodně nenechte opravdu za žádnou cenu ujít.

Přehrát online film Komici s.r.o. (2016).

Na této webové stránce máte jedinečnou možnost přehrát si film Komici s.r.o. Připravili jsme ho pro vás přímo zde a to naprosto zdarma. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, které se jenom těžko odolává. Tak na co ještě vlastně čekáte? Celých 95 minut skvělé zábavy je tady připraveno jenom pro vás. Dejte tomuto filmu šanci, protože vás určitě nezklame. S touto bláznivou partičkou se zasmějete, jako už dlouho ne.

Komici s.r.o. nebo také jenom The tour je luxusní film plný nejlepších českých komediantů a bavičů. Tenhle film vlastně ani nemá nějaký velký nosný příběh. Děj ubíhá jakoby sám od sebe. Jsou to prostě střípky ze života šesti skvělý lidí, kteří se snaží rozdávat hlavně smích. Právě proto jezdí po republice a vystupují v kulturních domech, na radnicích i sportovních stadionech. Mají vždycky plná hlediště a vždy dokážou rozesmát.

Ruda z Ostravy jede i mimo vystoupení.

Každý je přitom expert na něco jiného. Ruda z Ostravy baví svým neformálním přístupem a skvělým slangem. Ester Kočičková si dokáže dělat legraci i z tak vážného tématu jakým je ženský orgasmus. Miloš Knor je těžký šéf, který boduje svých cholerickým přístupem. Lukáš Pavlásek se jako komik snad narodil, protože všechno co řekne je naprostá perla. Tomáš Matonoha je stálice a svůj humor nám už ukázal v mnoha seriálech. A Richard Nedvěd? Tak ten stále zůstává u svých trapných nemagických kouzel.

Komici s.r.o. je opravdová jízda, která vás překvapí. Ukáže nám ty nejlepší vystoupení a dá nahlédnout do zákulisí. I tady se totiž naši hrdinové dokáže bavit. Udělat si srandu i ze sebe navzájem. A někdy i hodně zlomyslnou. Nejčastěji to samozřejmě odnese Lukáš Pavlásek. Asi má predispozice nejenom k humoru, ale také k tomu být šikanovaný. Každopádně je to opravdu netradiční pohled na bandu lidí, kteří jsou slavní, ale přitom se stále dovedou bavit jako malé děti.

Lukáš Pavlásek a Miloš Knor v akci.

Komici s.r.o. shrnutí

Komici s.r.o. jsou opravdu povedeným filmem. I když je to komediální road movie, tak by se film dal označit i za dokument. I když u tak bláznivé partičky není nikdy jisté, co hrají (čím se snaží pobavit), a co je u nich vlastně skutečnost. Uvidíme jaké příběhy prožívají na cestách, jak si dokážou ze sebe navzájem vystřelit, ale také ukázky z jejich nejlepších vystoupení. Do filmu Komici s.r.o. rozhodně nevkládejte příliš velká očekávání. Na druhou stranu je to opravdu zábavná road movie, která dokáže rozesmát. A dobrých komedii, hlavně těch českých, není nikdy dost.