Přehrát online film Prázdniny v Provence

Přehrajte si zdarma přes internet film Prázdniny v Provence. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce tak, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše. Čeká vás bláznivá letní komedie o partě třech kamarádů, kteří se rozhodnout vyrazit do slunné jižní Francie. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek jdou po těch nejhezčích holkách. Dejte filmu šanci i vy a dobře se bavte! S novým filmem režiséra Vladimíra Michálka rozhodně nebudete litovat.

Pokud máte rádi originální české komedie, tak vám určitě neunikl ani film Prázdniny v Provence, který se připravoval poměrně dlouho. A také se dočkal odkladu v premiéře a proto přichází do kin až teď na konci léta – 15. 09. 2016. Jenže to vůbec ničemu nevadí, protože o to si možná tento film užijeme ještě více. Snímek nám připomene to nejlepší z léta. Moře, sluníčko, pohodička a krásné holky. Vždyť o to tady přeci jde!

Přehrát online film Prázdniny v Provence.

Film Prázdniny v Provence jsme pro vás nahráli v perfektní kvalitě a vše přichystali online ke shlédnutí. S námi si tuhle komedii pustíte opravdu jednoduše. A abyste věděli, že jenom tak netlacháme, tak video je v HD kvalitě, což už je samo o sobě celkem slušná podívaná. Přehrávání je u nás maximálně jednoduché. Pokud si chcete Prázdniny v Provence pustit právě s námi, tak se stačí jenom přihlásit v horní části této stránky.

Příběh se točí kolem třech kamarádů, kteří milují život. Společně mají jednu malou rockovou kapelu, jenže jak už to tak bývá, tak se jim zatím vůbec nedaří se prosadit. A tak se tak všemožně poflakují a zévlují a zkrátka nedělají nic užitečného. A protože už svému okolí lezou značně krkem a zároveň se netouží změnit, tak se rozhodnou vydat do Francouzské Provence. Pohodička, moře, zdánlivě ideální místo k nastartování kariéry. Navíc tady má jeden z kluků tetičku, která jim v začátcích určitě pomůže.

Nová česká komedie Vladimíra Michálka.

A jak už asi tušíte, tak tady potkají i spoustu holek. Jenže do té nejkrásnější se zamilují hned všichni najednou. Vzhledem k tomu, že jsou ale všichni tak trochu problémový, tak to znamená i spoustu nečekaných, ale pro nás rozhodně vtipných situací. Oddaný hulič trávy, hláškující filosof a nesmělý basák dokážou roztočit každou situaci. Nenechte si jejich řádění utéci ani vy.

Shrnutí filmu Prázdniny v Provence

Prázdniny v Provence jsou pohodová letní komedie. Taková, u které člověk nemusí moc přemýšlet a přesto ho čeká skvělá zábava. Prostě oddechovka se vším všudy. Režisér Vladimír Michálek tento žánr umí.  Scénář k filmu napsal Daniel Miňovský, pro kterého to byl teprve druhý film po úspěšné pohádce Řachanda. Zkrátka pokud máte tento typ filmů rádi, tak snad budete spokojeni. My už k tomu nemáme co dodat. Snad jenom kromě přání: „Příjemnou a ničím nerušenou zábavu.”

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.