Přehrát online Líná zátoka (2016)

Film Líná zátoka k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit novou francouzskou komedii. Myslíme si, že rozhodně nebudete zklamáni, protože tenhle snímek má na to, aby uchvátil téměř každého. Za filmem stojí uznávaný režisér Bruno Dumont, který na snímek dohlédl nejenom jako režisér, ale dokonce sám napsal scénář. Je to film na retro detektivky, ze které ale jasně krystalizuje hlavní obrys komedie. Film ze severní Francie ukáže, že je občas dobré si udělat srandu sám ze sebe.

Přehrát přes internet film Líná zátoka nebo-li v originále „Ma loute”. Právě pro vás jsme přichystali tento neotřelý francouzský snímek. Bruno Dumont patří mezi velmi sofistikované filmové tvůrce. Ne nadarmo se mu podařilo u nás zaujmout na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech svou minisérií Malej Quinquin. Teď přichází s celovečerním filmem, jenž na formátu 122 minut slibuje opravdu neopakovatelnou zábavu. Takovou, kterou byste si ani vy neměli nechat ujít.

Film Líná zátoka (2016) online ke shlédnutí.

Film Líná zátoka šel do českých kin 14. 7. 2016. Toto datum ale nemusíte nijak blíže řešit. To hlavní totiž je, že s námi si tento povedený snímek můžete přehrát online. Video se snímkem jsme pro vás pořídli už s předstihem. Tedy ještě před oficiální premiérou z našich tajných zdrojů. Jenom díky tomu se nám podařilo film sehnat ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Nyní ho přinášíme i vás přímo zde na této webové stránce.

Příběh filmu nás vezme do roku 1910 do kraje severní Francie. Je to divoká země s nádhernou přírodou. Pobřeží zmítají vlny a písčité pláže lákají k relaxaci. Koupání zde sice bůhví jak výborné není, ale i přesto se zde odpočívá náramně.

Události, které se tady semelou se dají jenom stěží popsat. Bude to opravdu neuvěřitelný slet různých skečů, detektivního pátrání a zábavných dialogů. Hlavní hrdina není jenom jeden. Je to rodina Brufortova, která se živí sbíráním mušlí vyplavených z moře. Jejich syn Loute také vozí na lodi turisty. Těch je zde během léta opravdu hodně a i oni sehrají důležitou roli v našem příběhu. Zapomenout nesmíme ani na místní policisty, kteří jsou tak trochu nešikové, ale vždy nějakým záhadným způsobem nakonec dojdou k výsledku.

Opravdu zábavná francouzská komedie.

Shrnutí filmu Líná zátoka

Líná zátoka je dobrá komedie. Hodně bláznivá až možná divoká, ale prostě skvělá. Už jenom samotné prostředí severní Francie roku 1910 je jedinečné a okouzlující. Film nenabízí bůhví jak hlubokou intelektuální podívanou, ale o to zábavnější kousek to je. Režisér Bruno Dumont odvedl opravdu skvělou práci a my musíme s chutí za tento snímek jenom poděkovat. Skvělé je i herecké obsazení, ve kterém nechybí hvězdy v čele s Juliette Binoche nebo Valeria Bruni Tedeschi. Líná zátoka je zkrátka hezký film a my pevně věříme, že si ho nenecháte ujít. Navíc, když si ho teď můžete přehrát s námi tak pohodlně a jednoduše. Tak na co ještě čekáte?!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.