Přehrát online film Zilionáři

Zilionáři online ke shlédnutí. Zbrusu nová a velmi zábavná americká komedie už na váš čeká ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma online. Film režiséra Jareda Hesse vypráví příběh party mladých lidí, kteří se vrhnou do neuvěřitelně šíleného plánu. Chtějí vyloupit banku, což se jim jako zázrakem povede. Jenže nejsou zrovna moc chytří a tak začnou peníze ve velkém rozhazovat všude možně. A to je jasná stopa pro policii.

Přehrát online film Zilionáři (2016).

Právě teď a tady si můžete přehrát film Zilionáři. Novou a skutečně zábavnou komedii. Je to snímek, u kterého se zaručeně pobavíte a určitě pro vás bude v mnohém nový. Je to zkrátka film, u něhož můžete úplně vypnout a jenom se dobře bavit. Jednoduší už to skutečně ani být nemůže. Kromě komedie v sobě mají Zilionáři i pořádný kus akce a samozřejmě i trochu krimi filmu.

Snímek natočil mladý režisér Jared Hess, který už toho má ale leccos za sebou. Scénář mu pak napsala trojice: Chris Bowman, Hubbel Palmer a Emily Spivey. Ve směs méně známé herce jako například Kristen Wiig, Zach Galifianakis, Ken Marino, Jason Sudeikis, Mary Elizabeth Ellis, Devin Ratray, doplňuje skvělý Owen Wilson.

Film Zilionáři nebo také v anglickém originále Masterminds měl premiéru v českých kinech 13. 10. 2016. A podle všeho nebude mít o diváky rozhodně nouzi. Po dlouhé době to totiž vypadá na kvalitní a dobře obsazenou komedii. Zkrátka snímek, u kterého se člověk může pořádně zasmát. Toho jsme si všimli i my a právě proto jsme vám přichystali tento film online ke shlédnutí. Nahráli jsme ho pro vás v perfektní HD kvalitě a vy si ho nyní můžete přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu perfektní příležitost, jenž si nenechte proklouznout mezi prsty. Kromě těchto stránek si také film Zilionáři můžete přehrát na webu Filmer.4fan.cz.

A o čem to celé je? David má vlastně docela obyčejný život. Pracuje jako řidič obrněného vozu a převáží velké balíky peněz z jednoho místa na druhé. Je to celkem klidná rutyna bez většího vzrušení, protože je vše dobře plánované a pod dohledem. Jediným jeho rozptýlením je pokec s krásnou kolegyní Kelly.

Jenže Kelly má daleko větší ambice, než jenom být pouhá kancelářská myš. Chce vykrást banku, kterou zásobuje jejich firma penězi. Dá tak dohromady skupinku zlodějů pod vedením excentrického Steva. A nakonec přemluví i Davida, aby se k nim připojil. Jejich plán není nikterak složitý a možná právě proto i vyjde. Skutečně se jim podaří získat 17 milionů dolarů, ačkoliv nikdo z nich není žádný Eistein. Podle toho také vypadá způsob jakým s nově nabitými miliony začnou zaházet. Hned je začnou rozhazovat za všemožné kraviny a luxus, což je samozřejmě úplně nejsnazší vodítko pro policii. Nás tak čeká opravdu zábavná honička.

Nová americká komedie režiséra Jareda Hesse.

Shrnutí filmu Zilionáři

Zilionáři jsou opravdu povedenou komedií klasického amerického střihu. Zkrátka film co má šťávu, spád a hlavně humor. Vtip následuje za vtipem a u tohoto filmu člověk opravdu nemusí moc přemýšlet o zápletce. Je to vlastně úplně ideální oddechový film. Režisérovi Jaredu Hessovi se podařilo natočit opravdu skvělý snímek. Hodně se nám také líbí herecké obsazení složené hlavně ze zkušených komediálních herců. Tenhle film zkrátka stojí za to a vy byste si ho neměli za žádnou cenu nechat ujít! Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.