Já, kocour (2016) online ke shlédnutí

Film Já, kocour online ke shlédnutí a zdarma. Nová americká rodinná komedie je tady! Malý a velcí se budou jistě perfektně bavit. Společně budeme rádi u toho, protož jsme pro vás tento snímek režiséra Barry Sonnenfelda připravili hezky ke shlédnutí. Zábavná komedie o tom, jak se úspěšný podnikatel a finančním náhodou převtělí do těla kočky, aby zjistil, že to nejdůležitější na světě je přeci rodina. A v kočičím kožíšku čeká spousta zábavy i nebezpečí.

Film Já, kocour online ke shlédnutí.

Nová a velmi zábavná komedie pro celou rodinu. Přesně takový je film Já, kocour. Však mi všichni víme, že máme rádi kočičky, tak proč jim nedopřát celý vlastní film. Nebude to ostatně první ani poslední. Film natočil režisér Barry Sonnenfeld, kterého známe například z legendárních Mužů v černém – u nichž se postaral o všechny tři díly. Scénář nové komedie pro něj napsala dvojice: Dan Antoniazzi a Ben Shiffrin. Za kameru se postavil Karl Walter Lindenlaub a hudbu složili Galperine, Sacha Galperine. Z důležitých osob už chybí jenom jména herců. My zmíníme jenom ty hlavní: Jennifer Garner, Robbie Amell, Kevin Spacey. Další už si ostatně můžete dohledat sami na CSFD.cz.

Film Já, kocour online pro vás. Ano, přímo zde jsme si pro vás přichystali tuto novou zábavnou americkou komedii. Celkem 87 minut rodinné zábavy už čeká jenom na vás. S námi si můžete tento snímek přehrát skutečně kdykoliv. Video je v perfektní kvalitě, čím myslíme HD. Obraz je krásný a plný detailů. Stejně tak zvuk je na nejvyšší možné úrovni. U podobného filmu jistě přijde vhod i český dabing. Věříme, že si i tak tento snímek určitě užijete.

A o čem vlastně bude? Hlavním hrdinou filmu je miliardář Tom Brand. Uhlazený gentleman s napěchovaným bankovním kontem. V honbě za mocí a penězi už ale tak trochu pozapomněl na to, co je v životě opravdu důležité. Rozhodl se totiž postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, čemuž obětuje veškerý čas a energii. Ta už mu logicky nezbývá na jeho rodinu.

Což je velmi škoda, protože krásná manželka Lary je mu naprosto oddanou a věrnou ženou. Starší syn David už je dospělý a zvykl si na tátu raději nespoléhat, ale mladší Rebecca stále věří, že se kvůli ní táta změní, a že jí také bude věnovat trochu pozornosti. Shodou okolností právě slaví 11. narozeniny. Chtěla by jenom dvě věci. Aby byla s tátou a aby dostala kočku. Pro Toma je samozřejmě snazší splnit to druhé.

Jenže pak Tom shodou omylů zamíří do zverimexu zvláštního pána jménem Felix Perkins. Ten pro něj najde opravdu ideální kočičku: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants. V mnohém se podobá samotnému Tomovi. Jenže cestou na oslavu má Tom nehoda, která má velmi kuriózní následky. Zatímco jeho bezvládné tělo je odvezeno do nemocnice, tak jeho mysl se přenese do koucoura, jenž koupil. Teď je on tou kočkou. A jak už asi tušíte, tak tyto roztomilá zvířátka navíc z duše nesnáší.

Nová velmi zábavná americká komedie s jedním opravdu nerudným kocourem.

Pan Perkins mu brzy podá vysvětlení. Moc dlouho zanedbával svou rodinu a teď jim musí dokázat, že je miluje. Musí to udělat v kočičím těla a má na to pouhý týden. Když se mu to nezadaří, tak tak už zůstane navždy. Teprve teď čeká na úspěšného podnikatele Toma ta pravá výzva.

Shrnutí filmu Já, kocour

Já, kocour je opravdu zábavná a pohodlná komedie pro celou rodinu. Zábavný film, který má už tak trochu klasickou zápletku. Možná není moc originální, ale převtělení do těla kočky funguje skvěle. Už jenom proto, že je to zábavné opravdu samo o sobě. Kočky jsou přeci roztomilé a tak stačí přidat pár dobrých hlášek a zábavná komedii pro celou rodinu je hotová. Film Já, kocour se nám opravdu hodně líbí a rozhodně vám ji můžeme doporučit online ke shlédnutí. Navíc když je to tak jednoduché? Film si můžete přehrát opravdu maximálně pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!