Resident Evil: Poslední kapitola online

Film Resident Evil: Poslední kapitola online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet nový skvělý americký akční film. Legendární série Resident Evil se dočkalo dalšího zpracování. Krvavá bojovnice Alice dokázala přežít brutální střetnutí s nemrtvými zombiemi. Jako jediná! Jenže co má dělat dál?

Alice tváří v tvář přesile.

Exkluzivně pro vás online ke zhlédnutí snímek Resident Evil: Poslední kapitola. Právě pro vás jsme připravili tento akcí nabušený snímek, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše a zdarma přes internet. Využijte této jedinečné příležitosti a pojďte se skvěle bavit. Rozhodně nebudete litovat, protože tahle série se za dobu vysílání právem stala legendární. Není lepší zombie řežby, než je právě film Resident Evil: Poslední kapitola. Příběh filmu navíc přímo navazuje i na snímek Resident Evil: Odveta.

Recenze filmu

Za filmem stojí zkušený tvůrce Paul W.S. Anderson, který nový Resident Evil nejenom režíroval, ale dokonce si k němu i sám napsal scénář. Ostatně tak tomu bylo i u předešlého dílu, jenž jsme rádi zmínili jenom o pár řádků výše. A je tedy na co se těšit? My si rozhodně myslíme, že ano. Opět nás čeká solidní akční podívaná s velmi temnou atmosférou, která dokáže doslova připoutat do židle.

Film režiséra Paula W.S. Andersona.

A co dál říci o tvůrcích filmu? Za kameru se postavil Glen MacPherson a hudbu složil Paul Haslinger. Tím už se pomalu dostáváme k hereckému obsazení. V hlavní roli Alice samozřejmě nemůže chybět Milla Jovovich v dalších rolích se pak ale můžeme těšit na Shawna Robertse, Ali Larter, Siennu Guillory, Wentwortha Millera, Urba Johanne nebo Spencera Locka.

Film Resident Evil: Poslední kapitola šel do českých kin od 26. 1. 2017, s čímž si ale nemusíte dělat moc starostí. My jsme pro vás film nahráli ve skvělé kvalitě online a vy si ho nyní můžete pustit na pouhých pár kliknutí myši. Jedinečná možnost, kterou byste stoprocentně měli využít. Samozřejmostí je naprosto exkluzivní kvalita videa a zvuku, jenž vás opravdu ohromí.

A o čem to bude? Minule se Alice zapletla do pěkně krvavého střetnutí s nemrtvými. Ano záměrně mluvíme krvavého. Zemřeli při něm sice tisíce nemrtvých, ale i všichni lidé, co jí obklopovali. Byla to opravdu nehorázná řežba, která jenom tak nesnese srovnání s čímkoliv jiným. Alice byla statečná a z tohoto rozhodujícího střetnutí o budoucnost lidstva proto vyšla živá.

Resident Evil: Poslední kapitola online.

Co bude další krok? Jedinou nadějí je setnout tuto bestii od hlavy. A tím je Hive v Raccoon City. Ano je to právě to děsivé místo, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá na druhý finální útok proti posledním hrstkám lidí. Přeživších už je opravdu jenom malá hrstka a zasadit jim poslední úder by nemělo být nikterak složité. To ale nemůžou tušit, že Alice se rozhodla sama zaútočit na ně. A kdo jí zná, tak ví, že je to pro Umbrellu pořádný průser. O přestřelky a akční scény tak nebude nouze ani pro tentokrát.

Resident Evil: Poslední kapitola online

Přehrajte si online přes internet snímek Resident Evil: Poslední kapitola. Skvělý akční sci-fi film je tady se svým dalším asi posledním pokračováním. Úžasná sága se uzavírá v dech beroucí napínavé podívané. Následující ukázkové video vás jistě navnadí.

Závěr

Film Resident Evil: Poslední kapitola je opravdu hodně povedený akční film. Je to blocbuster první třídy, který si na nic nehraje. Spoustu efektů, akčních scén a propracované kulisy. Tenhle film nemá žádné hlubší poselství, ale jako odreagování funguje skutečně maximálně parádně. Je to radost se na něj dívat a těch 107 minut vám uteče skutečně jako voda. Tak na co ještě vlastně čekáte?! Nový a možná poslední Resident Evil si pusťte pohodlně přes internet a dobře se bavte. My máme Poslední kapitolu Residentu rádi a tak na něj žádnou špínu hledat nebudete. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu!