Jackie online

Film Jackie online ke zhlédnutí. Americké životopisné drama o Jacqueline Kennedyové Onassisové. Jenom málokterá žena se zapsala do dějin dvacátého století tak, jako právě ona. Byla jednou z nejmladších i neoblíbenějších prvních dam Ameriky. Život si pro ní připravil ty nejkrásnější i nejhorší chvíle.

Jackie online ke zhlédnutí.

Právě a jenom pro vás tady máme film Jackie, který je životopisem jedné opravdu silné ženy s neobyčejným životním příběhem. Tou ženou je Jacqueline Kennedyová Onassisová, která byla manželkou 35. prezidenta USA Johna Fitzgeralda Kennedyho. Stála po jeho boku, stala se milovanou a byla tam i při atentátu v Dallasu. Musela se stát oporou svým dětem, ale i celému národu. Byla to ale především moderní žena, která posunula hranice vnímání toho, co jsou ženy schopné.

Recenze filmu

Snímek Jackie natočil chilský režisér Pablo Larraín, jenž patří mezi poměrně mladé a méně zkušené tvůrce. Ostatně podobně na tom byla i samotná Jackie, když se stala první dámou. A ono to občas skutečně není na škodu. Scénář k filmu napsal Noah Oppenheim. Za kameru se postavil velmi zkušený a ostřílený Stéphane Fontaine a hudbu složil Mica Levi. Velmi významná je jistě i předtavitelka hlavní role, kterou se stala krásná a zkušená herečka Natalie Portman.

Jacqueline Kennedyová se stala inspirací pro miliony žen.

Film Jackie šel do našich kin od čtvrtka 2. 2. 2017. Film asi nebude trhat žebříčky divácké návštěvnosti přesto si najde kultivované a zkušené diváky, kteří budou dozajista nadšeni. Půjdete do toho s námi? Snímek jsme pro vás sehnali ještě před premiérou ve skvělé HD kvalitě a díky tomu si ho můžete vychutnat právě s námi. Náš inteligentní přehrávač se navíc přizpůsobí prakticky jakémukoliv zařízení.

Byla krásná, chytrá, emancipovaná, právem se stala vzorem, ale pro někoho možná až příliš velkou modlou. Jackie Kennedy se stala jednou z nejmladších prvních dam. Pro svou vřelou povahu se stala velmi brzo miláčkem národa. Měla snad všechno co žena jenom může chtít. Byla velmi vzdělaná, velmi krásná, byla matkou i oporou svého manžela Johna Fitzgeralda Kennedy, který vešel do dějin. A ona s ním, i když v úplně jiné roli.

Její život měl zářivé i stinné stránky.

Byla mu nablízku v slavné hodině jeho zvolení, ale stejně tak při atentátu v Texasu. Její milovaný manžel zemřel, ale ona tu musela být dál pro národ. Svou roli zvládala statečně a dokázala všem okolo dávat inspiraci. Sama mohla udělat velkou kariéru v politice což odmítla. Stala se módní ikonou i rozporuplnou ženou večírků. Odkaz Jackie ale v celku vyznívá velmi kladně a zůstává tu s námi i nadále.

Jackie online

Film Jackie online ke zhlédnutí. Přehrajte si příběh Jackie Kennedy v jejich klíčových okamžicích. Byla to opravdu výjimečná žena, která právem vstoupila do historie. Dokázala toho opravdu hodně a proto před ní musíme rozhodně smeknout.

Závěr

Jackie je opravdu velmi povedený film, který reálně popisuje život této výjimečné ženy, která si v životě zažila neskutečné chvíle štěstí, ale i smůly. Je skoro až k nevíře, co všechno dokázala, kde všude byla, co všechno stihla. Jackie byla zkrátka svá a proto zůstává i po tolika letech od své smrti symbolem. Ikonickou ženou, která je hodna následování. Tohle není jenom suchý historický příběh, ale film, jenž se snaží ukázat vše tak jak to ve skutečnosti bylo. Neváhejte už ani vteřinu a pojďte do toho s námi! Video s filmem Jackie vám přinášíme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Tak si ho pusťte a dobře se bavte!