Na Vodě 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Na Vodě 3. online ke shlédnutí. Nový český komediální seriál je tady s nejnovější epizodou z neděle 21. 2. 2016. Rozhodně si ho nenechte ujít, navíc když si ho můžete přehrát přes internet přímo zde na této webové stránce. Dnešní epizoda se jmenuje „Notebook”. Hugo by rád našel práci, jenže to má jeden háček. Musí získat zpátky notebook, který mu byl ukraden.

Pokud hledáte místo, kde si můžete přehrát nejnovější třetí díl seriálu Na Vodě, tak přímo zde jste na té správné webové stránce. Tento nový díl jsme pro vás nahráli už s předstihem a připravili ho přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma. V našem streamu navíc nejsou žádné otravné reklamy ani nic podobného. Pro aktivaci se stačí pouze přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Na Vodě 3. díl online ke shlédnutí.

Nejdříve si ale pojďme zrekapitulovat obsah dnešního dílu. Na Huga začínají pomalu doléhat starosti všedního dne. Bohužel totiž zjistil, že má velké dluhy. Když měl práci a žil s Monikou, tak to šlo všechno jenom tak mimoděk bokem a nevěnoval tomu větší pozornost. Účty přece platil vždycky čas. Jenže to teď tak snadno nemůže.

Na druhou stranu díky novým kontaktům ze Zátoky hned dostane i novou pracovní nabídka. Standa by mu mohl dohodit práci v bulvárním plátku Třesk. Jenže to má jeden podstatný háček. Hugo k tomu potřebuje notebook, který mu byl odcizen, když se tak „narychlo” stěhoval od Moniky. Ztracený počítat se ale rychle podaří najít. Mají ho v nabídce jedné místní zastavárny. Jenže dobrovolně ho samozřejmě jenom tak nevydají zpátky.

Pro štamgasty místní hospůdky v čele s Režisérem je to ale nekorunovaná výzva k akci! Samozřejmě velkolepou, skoro by se dalo říct až filmovou. Kam se hrabe klasika v podobě velké filmové loupeže.

Hugo sice získá zpátky svůj počítač, ale práci nikoliv. Na konkurzu se totiž ukáže, že má sice velký cit pro novinařinu, jenže tak nějak dovede psát stále jenom pravdu, což se neshoduje s hodnotovým kodexem bulvárních médií. Na druhou stranu Hugova talentu si všimne Hanka, která ho začne přesvědčovat, ať se v žádném případě nevzdává psaní, protože mu to opravdu jde. Dokonce mu navrhne, aby psal deník ze Zátoky.

Premiérový díl Na Vodě z neděle 21. února 2016.

To je to hlavní z nového pokračování seriálu Na Vodě 3. díl, který pro vás máme online ke shlédnutí. Přímo zde si ho můžete přehrát ve výborné kvalitě a navíc naprosto zdarma. To je opravdu skvělá příležitost, jenž byste rozhodně měli využít. V televizi měl tento díl premiéru v neděli 21. února 2016. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! I když v tomhle dílu je to takřka zaručeno.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.