The Boy (2016) online ke shlédnutí

Temný horor The Boy je tady online ke shlédnutí. Rádi se bojíte? Tak to rozhodně nevynechejte americký thriller / horor The Boy. Film natočil režisér William Brent Bell, který se specializuje na horory podle scénáře Stacey Menear. Děsivý příběh nás zavede na odlehlý anglický venkov, kde se dva rodiče starají o zvláštní porcelánovou panenku v životní velikosti, která symbolizuje jejich syna, jenž tragicky zahynul už před 20 lety.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film The Boy, neboli Chlapec, což se ale v tomto případě rozhodli producenti nepřekládat. Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 18. 2. 2016 a nepochybně si najde celou řadu spokojených diváků. Je totiž opravdu povedený horor ze staré školy. Opravdu nešetří tajuplnými scénami, které jsou plné děsu. Stejně tak příběh je zajímavý a bude nám odhalován po malých kouscích jenom postupně.

The Boy (2016) online ke shlédnutí.

Hlavní hrdinkou je mladá Američanka Greta, která neví co se životem. Rozhodla se proto pracovat jako chůva a odjíždí ze Států do Anglie. Tady se má starat o chlapcem na odlehlém venkovském statku. Po příjezdu je však naprosto šokována. Rodiče bílí jako stěna jí klidným hlasem svěří do péče porcelánovou panenku v životní velikosti.

Grétě to nejdřív připadá jako k smíchu a jeho nejlehčí práce na světě. To ale netuší, jak hluboce se mýlila. Figurka totiž zastupuje malého chlapce, který rodičům za tragických okolností zemřel už před 20 lety. Ani po tak dlouhé době se však s touto ztrátou nedokázali vyrovnat. Místo toho přijali velkou panenku, o kterou se starají jakoby byla skutečně živá.

Rodiče pro Gretu mají dlouhý seznam úkolů, které musí s panenkou dělat. Zároveň jí prosí, aby oni pečovala opravdu důkladně. Skoro to vypadá, že skutečně věří, že je to živé dítě, které si zaslouží cit a pozornost. Gréta se tím stále jenom bavíc. Myslí si, že starost o panenku pro ni bude pohodovými prázdninami. Jenže když neplní dlouhý seznam, tak se teprve začnou dít věci. Opravdu děsivé paranormální jevy. Teprve až nyní začíná Grétě docházet, že panenka skutečně žije! A odlehlý dům se pro ni stává vězením.

Na Grétu čeká opravdu nemilé překvapení.

Film The Boy (2016) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Je to opravdu povedený horor s parádní atmosférou. I bez velkých herců a efektů dokázal režisér William Brent Bell natočit opravdu prvotřídní strašidelný film, na který je radost se dívat. Navíc když si horor The Boy můžete přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma online. To je šance, kterou byste rozhodně měli využít.

Tento článek byl zařazen do rubriky Horor. Uložte si odkaz.