Film Decibely lásky (2016) online a zdarma

Decibely lásky online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový romantický muzikál s písničkami Michala Davida. Decibely lásky jsou opravdu netrpělivě očekávaný snímek a je opravdu příznačné, že jejich premiéra byla naplánována právě na Valentýna. Je to film volně navazující na Discopříběh nebo Kamaráda do deště.

Máte rádi písničky Michala Davida nebo již zmíněné legendární filmy? Pokud ano, tak to budete jistě nadšeni z filmu Decibely lásky, jehož název se inspiroval jednou z nejznámějších písniček Michala Davida. I ta ve filmu zazní spolu s mnohými dalšími, starými i úplně novými. Michal David je totiž autorem hudby k filmu a dokonce se podílel i na jeho produkci. Kromě toho se můžeme těšit i na známé herce jako Rudolf Hrušínský ml. a jiné.

Film Decibely lásky online ke shlédnutí a zdarma.

Decibely lásky je pohodová muzikálová romantika. Kromě toho má v sobě i velkou porci humoru a komedie. Nečekejte tak žádný super inteligentní snímek, který by se zapsal do historie a sbíral filmové ocenění. Tohle je především oddychovka po těžkém dni. Tuto funkci ale plní dokonale. Film režíroval Miloslav Halík, který napsal i scénář. Kamery se pak chopil Vladimír Smutný.

Příběh vypráví o milostným vzplanutích tří různých generací. Nejintenzivněji ho samozřejmě prožívají ti nejmladší. Mladík Dan je umělec, který má tak trochu vroubek. Musel proto nastoupit na veřejně prospěšné práce. Stále ale musí myslet na Betku. Krásnou dívku, se kterou se seznámil na diskotéce. Dan má sestru stejného jména. Danka je starší a zodpovědnější. O mladší brášku se hezky stará a dohlíží na něj.

To velmi imponuje Krystiánovi. To je Danův šéf z plzeňských technických služeb. Krystián už netouží po ničem jiném, než klidném životu. Ostatně z divokého mládí mu zůstala dcera Jitka, se kterou se mu nedaří se více sblížit. Bude Danka pro Krystiána novou můžou.

Nová hudební komedie s písničkami od Michala Davida.

A činí se i nejstarší generace v podobě Kristiánova táty Ládi a Betčiny šarmantní tetičky. I ti se totiž k sobě víc než mají a vypadá to, že by mezi nimi mohlo něco nadějného vzniknout. Ostatně oba dva už jsou dostatečně zkušení na to, aby věděli, že to nejdůležitější je v životě láska!

Takové jsou příběhy filmu Decibely lásky (2016). Zkrátka o milostných vibracích, které hýbou s každým z nás. Film má hodně blízko k muzikálu a zazní v něm opravdu velmi povedené písničky Michala Davida. Zkrátka něco, co vám můžeme jedině doporučit. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si film Decibely lásky přehrát s námi zdarma přes internet. Hezky si zanotujte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Muzikál. Uložte si odkaz.