Na vodě 2. díl online ke shlédnutí

Seriál Na vodě 2. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi video s teprve druhým pokračováním nového seriálu tv Nova z prostředí Libeňského ostrova. Kamarádům Hugovi a Honzovi tady začíná úplně nová životní etapa. Dnešní díl se jmenuje „Milej kluk” a v televizi měl oficiální premiéru v neděli 14. února 2016.

Nový komediální seriál Na vodě je tady se svým druhým dílem. I ten přinese zajímavé zvraty v životních situacích Huga a Honzy, ale hlavně vtipné momenty, u kterých se opravdu upřímně zasmějeme. Video s touto epizodou jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si tak můžete nový seriál přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Samozřejmostí je výborná kvalitě videa a také to, že vás u nás nebudou rušit žádné otravné reklamy. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Na vodě 2. díl online ke shlédnutí

A o čem to bude dnes? Hugo se začíná pomalu smiřovat se svou situací. Manželka Monika už o něj vůbec nestojí. To mu dojde v momentě, kdy si jde vyzvednout své věci a ona mu je posílá expresně z okna. Zkrátka a jasně to může brát jako konec svého dlouholetého vztahu. Jenže hned za rohem číhá další šance. Tou by mohla být krásná a sympatická malířka Hanka. Vypadá to, že i ona si s Hugem ráda povídá. Jenže jak v zápětí zjistí, tak ho chce jenom jako kamaráda.

Honza si myslí, že by měl Hugo skočit na první ženskou kterou uvidí a kapitán mu k tomu ochotně dává kontakty na ověřené lehké dámy. Hugo je samozřejmě s grácií odmítne, že to rozhodně nemá za potřebí. Jenže když zjistí, jak se má situace s Hankou, tak přeci jenom začne celou situaci přehodnocovat. To ale netuší, že to celé může dopadnout nakonec ještě úplně jinak. Hlavně pouštět se do souložení po hlavě nemůže nikdy dopadnout dobře. Tak přesně takový je příběh toho dnešního Valentýnského dílo. Věříme, že je to náhoda a ne cynismus scénáristů.

V hlavní roli Lukáš Langmajer a Tomáš Klus.

Nové pokračování seriálu Na vodě 2. díl online ke shlédnutí pro vás. Pojďte využít i vy tu šanci a přehrát si s námi opravdu jednoduše a zdarma nové pokračování premiérového seriálu televize Nova z prostředí klidné Libeňské zátoky. Na dosah velkoměsta se rozvijí úplně jiný život s vlastními radostmi i problémy. I ta dnešní epizoda vám rozhodně stojí za to vidět. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si pustit Na vodě s námi!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.