Film Ave, Caesar! (2016) online a zdarma

Ave, Caesar! online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde exkluzivně na této webové stránce jsme právě pro vás přichystali nový film bratrů Ethana a Joela Coena. Svého nového snímku se opět ujali po režisérské i scénáristické stránce a podle nás se jim povedlo natočit skutečně skvělý snímek. Je těžké film nějak žánrově zařadit, ale tento snímek v sobě má kus komedie, dramatu a dokonce i muzikálu. A vy byste si ho neměli nechat ujít.

Pokud máte rádi inteligentní filmy, které dokážou zaujmout po všech stránkách, tak si jistě nenecháte ujít ani snímek Ave, Caesar! Je to nový film od Oscarových bratrů Coenů. Je to překvapivě inteligentní a zábavný snímek, který toho má ze sebe nejvíc z komedie. Ale i tento žánr oba bratři umí. Vzpomeňme společně na filmy jako Gambit, Lupiči paní domácí nebo legendární Big Lebowsky. A snímek Ave, Caesar! bude ještě možná lepší.

Film Ave, Caesar! (2016) online a zdarma pro vás.

Film Ave, Caesar! šel do českých kin ve čtvrtek 3. Března 2016. Vy se tím však nemusíte nijak blíže zabývat. Přímo zde na této webové stránce si můžete tento povedený snímek přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Video s filmem jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě už před jeho oficiální premiérou. Dokonce se jedná o HD rozlišení, takže si z něj vychutnáte opravdu každý detail.

Ale o čem vlastně bude příběh? Příběh nás zavede do prosluněné Kalifornie někdy v 50. letech nebo někdy poblíž. To vlastně není ani tak podstatné. Co je však důležité je to, že je to zlaté období filmu, kdy se v Hollywoodu točí ty největší kasovní trháky. Mnoho z nich by nikdy nevzniklo bez Eddie Mannixe. Člověk, který stojí zdánlivě v pozadí, ale při vzniku filmů má naprosto klíčovou a nezastupitelnou roli. Je to prostě typ člověka, který řeší problémy, jenž při filmování můžou nastat.

A také že obvykle nastanou a to ne v zrovna malém počtu. Eddie je tak hned od rána na nohou. Musí třeba zachraňovat mladičkou hereckou hvězdu, před jejími vlastními manýry. Filmové celebrity mají totiž často nepříjemnou tendenci bavit se až do roztrhání těla. A taková zábava obvykle končí velmi neslavně. Buď na policii nebo v márnici.

Hned poté musí uklidňovat naštvané představitele církve, kterým se nelíbí scénář připravovaného biblického velkofilmu. Dalším na řadě je režisér, který si zakládá na sofistikovaných a inteligentních filmech, ale Eddie mu potřebuje nacpat do jeho nového snímku proláknutou tvář kovboje. Je to sice krásný a charizmatický herec, jenže neumí moc mluvit. Eddie musí řešit podobných problémů stovky a jenom on to zvládá s maximální grácií a ke spokojenosti všech.

Nový film bratrů Coenů je tady!

Jenže teď stojí Eddie před největší výzvou své kariéry. Právě běží natáčení historického velkofilmu Ave, Caesar! Je to jeden z nejdražších filmů kinematografie s obřími davovými scénami. Ve filmu má dokonce hrát superstar Baird Whitlock. Je to asi nejznámější herec své doby. Jenže právě on je během natáčení unesen. Někým kdo si říká „Budoucnost” a chce za jeho propuštění sto tisíc dolarů. Podaří se ambiciózní film zachránit?

To je to hlavní, co byste měli vědět o filmu Ave, Caesar!, který vám přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. Co víc ještě dodat? Prostě si skvělou komedii Ave, Caesar! přehrajte online.