Film Hněv Titánů (2012) online a zdarma

Americký film Hněv Titánů online ke shlédnutí a zdarma. Přehrajte si velkolepý dobrodružný film plný akce. Film režiséra Jonathana Liebesmana je doslova napěchovaný akcí a může zaručit, že se bude líbit i vám. Právě proto jsme si ho připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu velmi jednoduše na pár kliknutí myši. Nejdříve vám ale o tomto povedeném snímku povíme něco bližšího.

Pro všechny fanoušky dobrodružných filmů ze starověku tady máme jeden opravdu hodně povedený snímek. Jmenuje se Hněv Titánů, nebo v anglickém originále Wrath of the Titans. Snímek měl premiéru v českých kinech už 29. Března 2012, ale od té doby se mnohokrát vysílal už i v televizi. Nejčastěji běží na tv Nova. Vy však nemusíte čekat na další reprízu, protože jenom s námi si můžete tento vskutku velmi povedený snímek přehrát pohodlně a zdarma online. Hněv titánů jsme totiž přichystali přímo zde na této webové stránce ke shlédnutí a ve skvělé kvalitě.

Hněv Titánů (2012) online a zdarma.

A o čem vlastně je příběh filmu? Celý děj se tentokrát posune o deset let do budoucnosti. Společně jsme byly svědky, jak Perseus porazil majestátného Krakena. Od té doby se změnilo téměř vše. Persea už by nikdo snad ani nepoznal. Nejenom podle vzhledu, ale i povolání. On se totiž usadil, postavil si malý statek a založil rodinu. Největší část obživy mu přináší rybolov.

Mezitím na Olympu zuří opravdu dramatický souboj mezi dvěma generacemi bohů. Ti nový jsou totiž velmi oslabeni. Lidé v ně přestávají věřit, což jim bere značnou část jejich moci. O slovo se zároveň hlásí první generace bohů v podobě Titánů. Velmi reálně hrozí, že se na svobodu dostane i Kronos a převezme vládu od svých synů: Dia, Hada a Poseidona. Všechno je navíc o to horší, že se Hades a Diův božský syn Ares se rozhodnou zradit Dia. Pokud by se jim to povedlo, tak je s vládou nových bohů konec.

Perseus se proto spojí s královnou Andromedou, Poseidonovým polobožským synem Argenorem a padlým bohem Hefaistem, aby Dia zachránily a udrželi tak svět ve stávající velmi křehké rovnováze. Nebudou to mít vůbec jednoduché, protože je čeká strastiplná cesta až do samotného podsvětí lemované nebezpečnými příšerami, které doposud nikdo nikdy neviděl.

Opravdu velkolepá akční podívaná ze starověku.

Takový je příběh filmu Hněv Titánů, který vám přinášíme online ke shlédnutí. Jedná se o opravdu skvělý film, u kterého se nebude ani chviličku nudit. Je to totiž snímek, který je doslova nasáknutý akcí a zajímavými scénami. Režisér Jonathan Liebesman je ostatně specialista na akční filmy. Určitě znáte například jeho snímky Světová invaze nebo nové Želvy Ninja. I tento snímek se mu opravdu povedl a pro milovníky dobrodružství z dávnověku to bude opravdu skvělý zážitek. Dobře se bavte!