Želvy Ninja 2 (2016) online ke shlédnutí

Želvy Ninja 2 online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát druhý akcí nabitý film želvých bojovníků: Leonarda, Rafaela, Michelangela a Donattela. Čeká vás další napínavý příběh, ve kterém nebude nouze o bojové umění ani o zábavu. Tento americký snímek od režiséra Dava Greena byste si zkrátka neměli nechat ujít. Navíc, když si ho můžete s námi přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Video dvoujkou Želvy Ninja už tady na vás čeká!

Fenomenální Želvy Ninja 2 jsou tady. Druhé pokračování úspěšného hraného filmu na sebe nenechalo dlouho čekat. První film měl premiéru 21. 8. 2014. Druhý díl pak přichází do našich kin 2. 6. 2016, tedy ani ne po dvou letech. Vás ale tyto údaje z kalendáře nemusí příliš zajímat, protože s námi si budete moci tento zajímavý příběh přehrát hezky pohodlně a zdarma online. Video s filmem Želvy Ninja 2 jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a připravili ho přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí.

Film Želvy Ninja 2 online ke shlédnutí.

Samozřejmostí filmu je skvělé herecké obsazení v čele s Megan Fox. V ostatních rolích pak uvidíme další skvělé i když třeba méně známé herce jako například: Stephen Amell, Laura Linney, Will Arnett, Alan Ritchson, William Fichtner, Tyler Perry, Noel Fisher, Johnny Knoxville. Scénář k filmu napsali  Josh Appelbaum, André Nemec. Pokud chcete vědět více, tak vám rozhodně můžeme doporučit i profil filmu na CSFD.cz.

A jaký příběh na nás čeká pro tentokrát? Opět je potřeba zachránit velkoměsto New York a s ním možná i celý svět. Zdá se, že po ruce není nikdo schopný, kdo by to dokázal, ale naštěstí je to jenom mýlka. Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou opět připraveni se postavit Trhačovi a jeho pomocníkům Beebopovi a Rocksteadymu. Jenže tentokrát hlavní padouch v pozadí Krang vymyslel opravdu hrozivý plán. Budou na to naši oddaní bojovníci stačit? Každopádně se můžou spolehnout i na pomoc své kamarádku reportérky April O’Neilové a na energii, kterou získají pojídáním své milované pizzy.

Želvy Ninja 2 jsou opravdu parádní podívaná. Samozřejmě nečekejte film plný filosofických myšlenek, ale především parádní akce. Každý z našich hrdinů má své schopnosti. Neohrožený Leonardo je velitelem celé skupiny. Pak je tu Raphaelo s červenou páskou, který je největším drsňákem a mlátičkou. Donatello je zase velmi chytrý a nejblíže má povahou k velmi schopnému vynálezci. No a pak určitě nesmíme zapomenout na Donatello, jenž je zaručeně největším vtipálkem celé skupiny. Jsou to zkrátka čtyři sympaťáci, kteří to nandají každému, kdo si na ně dovolí.

Nová akční pecka exkluzivně pro vás.

To je to hlavní, co byste měli asi tak vědět o filmu Želvy Ninja 2. Ve zkratce je to opravdu hodně povedený a zajímavý snímek, který si rozhodně zaslouží naší pozornost. Právě proto jsme ho ostatně nahráli a připravili pro vás online ke shlédnutí ve skvělé HD kvalitě. S námi si ho tak můžete přehrát přes internet doslova kdykoliv se vám jenom zachce. A to je opravdu jedinečná možnost, která stojí za pozornost. Pokud máte rádi nejenom spoustu akce, ale i humor, tak si prostě nové Želvy Ninja musíte pustit. Navíc jsou to příběhy, na kterých nemalá část z nás prostě vyrůstala! Tak dost slov a pojďte do toho s námi.

Tento článek byl zařazen do rubriky Akční. Uložte si odkaz.