V. I. P. vraždy 4. díl online ke shlédnutí

Seriál V. I. P. vraždy 4. díl online ke shlédnutí a zdarma. Video s premiérovým pokračováním nového seriálu tv Prima je tady. Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali novou epizodu z neděle 28. února 2016. Tato epizoda se jmenuje „Skvělé vyhlídky.” Tentokrát se bude vyšetřovat vražda mladé a krásné hospodyně Oxany. Najde detektiv Beran a jeho nová parťačka spisovatelka a psycholožka Klaudie vraha?!

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali nové pokračování V. I. P. vraždy 4. díl online. Video s touto epizodou je pro vás připraveno ke shlédnutí a ve výborné kvalitě. Právě tento díl se nám podařilo nahrát už s předstihem a díky tomu vám ho můžeme nabídnout jednoduše k přehrání. V. I. P. vraždy 4. díl jsou tady v HD kvalitě, která nabízí bezkonkurenčně detailní obraz. Stejně tak zvuk je čistý a výrazný. Z technické stránky tak na vás čeká opravdu skvělý zážitek.

Seriál V. I. P. vraždy 4. díl online ke shlédnutí.

A o čem vlastně bude dnešní díl? Detektiv Beran si po svém nuceném odchodu pomalu zvyká na svou novou kolegyni Klaudii. Spolupracovat s civilistou mu bylo ze začátku proti srsti, ale postupně si zvyká. Nic jiného mu prostě nezbývá. Na druhou stranu oceňuje Klaudiiny schopnosti. Už ví, že to není jenom obyčejná spisovatelka, ale vzdělaná žena, které může být pro vyšetřování opravdu velkým přínosem.

Dnešní případ nebude o ničem menším, než o vraždě. Tentokrát nezemřela celebrita, ale osoba v jejím domě. Jde o mladou a krásnou hospodyni Oxanu. Všechno je navíc komplikovanější o to, že Oxana za poslední dobu vystřídala hned několik velmi prominentních domácností. Navíc už podle jména je jasné, že Oxana patřila k významné ruské komunitě. Ke skupině lidí, kteří nemají daleko k organizovanému zločinu. Jak se brzy ukáže, tak i Oxanin přítel pracoval pro mafii.

Nový český krimi seriál a jeho epizoda z 28. 2. 2016.

Přitom nakonec důvod její smrti bude ten úplně nejbanálnější. Oxana se totiž zapletla s jedním ze svých zaměstnavatelů. Aby také ne, když byla tak mladá a krásná. Kdo jí ale nakonec za to připravil o život? Rozplétání tohoto zajímavého případu se dočkáme v nové epizodě seriálu V. I. P. vraždy 4. díl, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Jedná se o video s novou epizodou tohoto oblíbeného seriálu. Ještě jednou bychom rádi připomenuli, že v televizi měl tento díl premiéru 28. února 2016. Víc už snad vědět nepotřebujete. To že vás čeká napínavá a nesmírně zábavná podívaná je snad jasné. Tak si nové V.I.P. vraždy pusťte a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.