Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa (2016) online ke shlédnutí

Film Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa online ke shlédnutí. Unikátní český dokument o jednom z nejsvéráznějších českých divadel, které vzniklo vlastně jenom náhodou a dodnes ho pohání čistá vášeň. Jenom málo scén se tak nesmazatelně zapsalo do kulturního povědomí jako právě tento podnik. Film natočila režisérka Olga Dabrowská, která se ujela i scénáře. Vznikl velmi komorní, ale přitom živý a zábavný dokument. Ostatně přesně takové je i samotné divadlo.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali opravdu jedinečný a neopakovatelný dokument. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Právě proto doufáme, že rozhodně nebudete zklamáni a půjde do toho s námi. Dokumenty přeci jenom nepatří mezi masově sledovaný žánr, ale tento snímek může zaujmout každého. Podívá se totiž nejenom do historie známého Divadla Sklep, ale hlavně vesele oglosuje současnost.

Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa (2016) online ke shlédnutí

Film Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa šel do českých kin ve čtvrtek 5. Května 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat nijak zvláště velké starosti. S nám si totiž tento skvělý a nadmíru povedený film můžete přehrát online. A to prosím, kdykoliv jenom budete chtít. Je to zásluha a internetu a právě díky ní si budete moci vychutnat tento film rovněž v exkluzivní HD kvalitě.

Film nám představí Divadlo Sklep ve vší jeho různorodosti. Je opravdu neuvěřitelné, jak spolu mohla parta nadšenců vydržet tak dlouho. A to dokonce do té míry, že vybudovali kulturní stánek, jenž přečkal už bezmála půl století. Společně se podíváme do historie divadla Sklep, jenž vznikalo skutečně živelně a seznámíme se se všemi jeho hlavními tvářemi a osobnostmi, které ho formovaly.

Půjde o otce zakladatele Davida Vávru a Milana Šteindlera, dále pak Tomáše Hanáka, Václava Marhoula, Aleše Najbrta, Evu Holubovou či Jiřího Macháčka. Co jméno to osobnost, která se výrazně zapsala do české kulturní scény. Dokonce by se dalo říci, že se stala kultovní. Samozřejmě to jenom vyjmenování těch nejvýznamnějších, abychom vás zaujali, ale pravdou je, že divadlem Sklep prošla celá řada vynikajících lidí – herců, zpěváků, režisérů, kteří prostě stojí za pozornost.

Dokumentární film o netypickém divadle jménem „Sklep”.

Divadlo Sklep bylo založeno v roce 1971 a funguje tedy hezky kulatých, lež ne jubilejních 45 let. Jenže je to divadlo, které dělá věci po svém, tak proč si ho nepřipomenout rovnou hned teď. Sklep totiž nesnese srovnání s žádným jiným divadelním souborem.

Film Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa už na vás čeká online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Další info o filmu naleznete třeba na CSFD.cz. V perfektní kvalitě vyčkává jenom na to, až si ho pustíte. A my pevně věříme, že už nebude muset čekat dlouho. Režisérka Olga Dabrowská natočila opravdu hodně zajímavý dokument, který jak skromně doufáme si rozhodně nenecháte ujít. Tak na co ještě čekáte? Víc už není co dodat.

Tento článek byl zařazen do rubriky Dokument. Uložte si odkaz.