Star Trek: Do neznáma – online a zdarma

Star Trek: Do neznáma přichází. Konečně jsem se dočkali dalšího pokračování legendárního sci-fi. Půjde už o třetí novodobý díl, jenž si vzal pod taktovku producent J. J. Abrams známý například díky seriálu ztraceni. Nový Star Trek je fenomenálním filmem, jenž rozhodně stojí za shlédnutí. Oživuje totiž příběhy nejstarší posádky hvězdné lodi Enterprise kapitána Jamese T. Kirka, která se jako první vydala objevovat ty nejvzdálenější kouty galaxie.

Star Trek patří mezi fenomény mezi sci-fi. Je to příběh, který nezná hranice a stal se nesmírně populární po celém světě. Vlastně už to není ani příběh, jako celý svět, který má své seriály, knihy, hry a hlavně miliony fanoušků. Od úspěšné režiséra a producenta J. J. Abramse tak bylo jistě velmi prozíravé oživit nejstarší z těchto příběhů a dát jim značně modernější podobu. Režii ale tentokrát svěřil do rukou jiným a to Justinu Linovi, který má na kontě například úspěšné filmy Rychle a zběsile. Na scénáři filmu se pak podílel celý team a to ve složení: Simon Pegg, Doug Jung, Roberto Orci, Patrick McKay, John D. Payne.

Star Trek: Do neznáma online a zdarma.

To jak se jim práce povedla už budete moci posoudit sami, protože jsme pro vás film přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. To je opravdu perfektní příležitost, jenž byste určitě měli využít. Premiéra v kinech byla ve čtvrtek 18. srpna 2016. My jsme ale pro vás tento skvělý film nahráli v opravdu exkluzivní kvalitě a připravili přímo zde ke shlédnutí.

A o čem bude příběh nového Star Trek: Do neznáma nebo také Star Trek Beyond? Hvězdná loď Enterprise je před těžkou výzvou. Byla poslána až na samou hranici galaxie, která se zmítá v neklidu. Kapitán Kirk, Spock, Scoty a další tady musí nastolit pořádek. Jenže se dostanou do boje mezi hned několik nepřátelských frakcí. Kirk postupně přijde o loď i o posádku. Je sám na místě vzdáleném světelné roky od domova. Všechen svůj um musí dát do toho, aby si dokázal opět získat pozici, z které bude moci věci ovliňovat.

Hvězdná loď Enterprise se vydává až na hranice galaxie.

Čeká nás opravdové vesmírné dobrodružství, které bude plné akce. Je při tom úplně jedno, jestli to bude na zemi a nebo ve vesmíru. Zkrátka a jednoduše prvotřídní blocbusterová podívaná, která vás jistě v ničem nezklame. I my patříme mezi fanoušky Star Treku, takže jsme rádi, že můžeme být u toho a právě tento film vám nabídnout online ke shlédnutí.

Hodnocení filmu Star Trek: Do neznáma

Star Trek: Do neznáma je po všech stránkách povedený film. Je na něm vidět, že se na něm nešetřilo a zároveň se na něm podíleli ti nejlepší, jaké bylo možné zajistit. Včetně producenta J. J. Abramse, které je doslova zárukou kvality a úspěchu. Celkově se nám film velmi líbil. Příběh je napínavý a jak je zvykem i velmi akční. Některé hlášky se možná brzy stanou lidovými, tak si tento snímek rozhodně nenechte za žádnou cenu ujít. Co víc dodat? Nový Star Trak: Do neznáma je prostě dobrý film a vy si ho pusťte s námi třeba hned teď. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Sci-fi. Uložte si odkaz.