Seriál Ohnivý kuře online a zdarma

Ohnivý kuře je tady online. Pojďte si přehrát zdarma video s novým seriálem TV Prima z gastronomického světa. Je to seriál plný humoru, ale i výborných receptů. Ty si dokonce budete moci sami uvařit, protože v závěrečných titulcích naleznete recept. Ohnivý kuře je opravdu netradiční a zajímavý seriál. Určitě vás zaujme i jeho herecké obsazení v čele s Jakubem Prachařem a Janem Dolanským v hlavních rolí.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali seriál Ohnivý kuře. Nový ambiciózní projekt televize Prima, který od Března 2016 prakticky nahradil seriál Přístav. Ohnivý kuře je seriál ze života o dvou kuchařích, kterým se tak trochu zamotal jejich osud. Přesto se stále dokážou smát a těžké situace v nichž se ocitli brát s nadhledem.

Seriál Ohnivý kuře online a zdarma pro vás.

Seriál začíná právě v momentě, kdy se Mike a Burák přestěhují do Janovy vsi. Malého ale celkem idylického městečka. I když se tady neocitli zrovna s náhodou. Právě byly propuštěni z výkonu trestu. V base strávili celkem půl roku. Nutno dodat, že to nebylo zrovna vlastní vinou. Dostal je tam rádoby kamarád Dejv. Po propuštění se Mike a Burák přestěhovali z Prahy do Janovy vsi, kde zdědil Burák hospodu. Jenže ta je v naprosto hrozné stavu a bude je stát ještě spoustu práce, než jí dají jakžtakž do pořádku.

Nový seriál s Jakubem Prachařem a Janem Dolanským.

Jenže právě v ten moment se na scéně zase objeví Dejv, což nevěští nic dobrého. Má plnou hubu velkolepých plánů, ale nakonec udělá v místním rádoby luxusním hotelu Grand sekeru 100 tisíc korun a uteče. Opět tedy akorát dostane své kamarády do průšvihu. Mike a Burák se ale zodpovědnosti nebojí a tak se nakonec se starým hoteliérem Tréble dohodnou, že si dluh odpracují. Plán na otevření vlastní hospody tak musí jít chvíli stranou, protože teď je čeká především tvrdá práce.

Hotel Grand ale není zdaleka jediným zajímavým podnikem ve městě. Pak je tu ještě oblíbená rodinná hospůdka U Slepiček, kterou vede sourozenecké duo Manka a Jarda. Ona rázná ženská a on ekonom s hlavou v oblacích, který sní o tom, že si vyrobí vlastní skvělé pivo. Oblíbená je i místní cukrárna. Tu si vyvzdorovala Klára s Verunkou. Klára je přitom jednou z dcer Leoše Trébla. Její rodina provozuje sousední hotel Grand, ale ona se s nimi prostě nějak nepohodla. Hlavně tedy z macechou. Posledním podnikem je večerka Vietnamce Hoang Van Liu, kterému často pomáhá i jeho dcera Hoang Hai Ahn.

V rádoby nóbl hotelu Grand bude docela sranda.

Tak takto se nám rozebíhá seriál Ohnivý kuře. Od své vysněné restaurace jsou Mike a Burák ještě hodně daleko, ale my jim budeme držet palce. Každopádně si do té doby užijeme opravdu spoustu srandy. A snad jednou i tu hospodu po dědečkovi dají dohromady, i když je to vlastně naprostá rujna. Co více jenom dodat, prostě si Ohnivý kuře pusťte a uvidíte sami. Kromě toho si seriál můžete koupit i na magazínu Cinemio.

Nám se seriál opravdu moc líbí a myslíme si, že je to opravdu poctivě a dobře udělaný seriál. Snad bude mít co nejvíce dílů. V televizi se Ohnivý kuře vysílá dvakrát týdně vždy v pondělí a středu v hlavních vysílacím čase. S tím si ale vy rozhodně nemusíte dělat hlavu. Vy si totiž můžete tento skvělý seriál přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Pro aktivaci přehrávače se stačí jenom přihlásit v horní části těchto stránek. Nic víc ani míň.

Tento článek byl zařazen do rubriky Seriál. Uložte si odkaz.